Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

  Filma
 

Gjaku i Arberit Nusja dhe Shtetrrethimi Keshilltaret

Metropolet Mimoza Llastica Ne cdo stine

Shtigje Lufte - Shtigje te Luftes Parrullat - Slogans Toke e Pergjakur

Visit Vlora Cionizmi dhe Izraeli - Perkthyer ne Shqip Palestine - Pekthyer ne Shqip

The Road to Guantanamo Movie - Pekthyer ne Shqip Pak Fresk Sonte - Zyliha Miloti, Paulin Preka Borxhliu - Cekja

I teti ne bronx Skenderbeu Islam in Britain

Islam Perandori e Besimit Krijimi i Universit Fakti i Krijimit

Arkitektet ne Natyre Historia e pergjakshme e Komunizmit Rrethi i Kujteses

Vajzat me kordele te kuqe Sketerre 43 Tirana Ime

The Message - Mesazhi Islam - perkthimi ne shqip Malet me blerim mbuluar Tirana Viti 0 - Tirana Year 0

Liri a Vdekje Ne pyjet me bore ka jete Pallati 176

Top Show - Ritem Ura e Limuthit

Prefekti Muzika Popullore Perralle nga e Kaluara

Marsi i Mallkuar   Dokumentari Opinion - Fakte te reja mbi Enver Hoxhen - Pjesa 1

Dokumentari Opinion - Fakte te reja mbi Enver Hoxhen - Pjesa 2  Dokumentari Opinion - Fakte te reja mbi Enver Hoxhen - Pjesa 3 Asgje nuk harrohet

  Peng Operacioni Zjarri

Zotni Palloshi Napoloni - Kenge e Valle Shqiptare Mengjese Lufte

Yjet e neteve te gjata Treni niset ne 7 pa 5 Humor shkodran ne vite

Dhe vjen nje dite Perballimi Nini dhe Vini - Mos u Allatat

Taulanti kerkon nje moter Beni ecen vete Vdekja e Kalit

Zonja nga Qyteti Shoqja nga Fshati Koncert ne Vitin 1936

 Kur xhirohet nje Film Humor Vlonjat ne Vite Kapedani

  Rrethimi i Vogel 2 Telekomedia - Shi ne Plazh 2 Telekomedi - Dash pa Brire dhe Valixhja 1 Milion Dollare

 Humor Vlonjat - Dashuria Humor Durrsak - Demokracia Estrada e Tiranes - Kioska

 Humor Shkodran - Testamenti Free MC - Vishe Fustanin me Toka Humor Durrsak - Tungjatjeta Pelivan

 Humor Shkodran - Djali i Bosit Humor Shkodran - Fotografia Gezim Kruja - Shoqet e Gruas

Rruge te Bardha United Albania Dueli i Heshtur

 Flaka e Maleve Enderr per nje Karrige Kunati i shokut Xhemal

 Tirana e Shtrenjte Ata ishin Kater Kthimi i Ushtrise se Vdekur

 Festivali i 22-te ne RTSH 1983 Ishte Koha per Dashuri Dokumentar nga Elbasani

 Tele Komedia - Dy here Mat Komedia - Cifti i Lumtur Komedia - Edhe ashtu edhe keshtu

 Margaret MacMillan - Paris 1919 and Albania Cameria Paul Jay - Albanian Journey

 Eric Margolis Pogradec Ulqini

 Udha e Shkronjave Komedia Gjuetia e Fundit Gjeneral Gramafon

 Lulekuqe mbi Mure Une e dua Eren Pylli i Lirise

 E Verteta e 11 Shtatorit Enver Hoxha - PPSH Parodistat e Vlores

 Per pushime ne Rome Nentori i Dyte Ne Shtepine tone

 Ne fillim te veres I dashur Armik Flutura ne Kabinen Time

 Dora e Ngrohte Apasionata