Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

turizem ne hene

Shko poshtë

turizem ne hene

Mesazh nga C.r.b.n prej Fri Jul 02, 2010 11:20 pm

Turizmi në Hënë
Zinxhiri i hoteleve Hilton International ka arritur deri atje sa me ndihmën e arkitektit Peter Inston të skicojë një qytet turistik në Hënë.

Gjithashtu shumë ndërmarrje japoneze janë duke investuar miljona për të fituar garën se kush të jetë i pari që të ndërtojë një hotel në Hënë.
- Unë mendoj se ka një interesim të madh të njerëzve për të udhëtuar në hapësirë që të shikojnë prej andej Tokën, thotë Johanna Bergstr?m-Ros e qendrës suedeze të hapësirës në Esrange të Kirunës. çfarë pamje e mahnitshme duhet të jetë ? Dhe çfarë kënaqësie të pluskosh i lirë. Por bëhet fjalë për shumë të holla. Udhëtimet në hapësirë sot kanë të bëjnë më tepër me kënaqësi sesa me dobi.
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi