Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

KRIJESA NJERZORE

Shko poshtë

KRIJESA NJERZORE

Mesazh nga No.i.d prej Sat Jul 03, 2010 8:56 am

Femija me 8 Kembe

Femija eshte 2 vjeç .

Vajza mendohet se eshte misherimi i Hyjnise indù Vishnu.

.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: KRIJESA NJERZORE

Mesazh nga No.i.d prej Sat Jul 03, 2010 8:57 am

avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: KRIJESA NJERZORE

Mesazh nga No.i.d prej Sat Jul 03, 2010 8:57 am

Krijesa Njerezore

Femija me 2 fytyra kosiderohet nje hyjni

Familja e nje femije indiane me 2 fytyra refuzon shërimet mjeksore duke thene qe behet fjale per nje misherim te nje Hyjnie Indu'.

Femija eshte 1 muajshe dhe vuan nga nje dublikim kraniofacial, nje semundje shume e rralle.
Lali (e kuqe) ka lindur ne nje familje te varfer afer New Delhi.

Ajo hap te dy gojat dhe hap te gjithe syte, nderkohe mund te haje me secilen nga gojerat.

"Kjo lindje konsiderohet nje mrekulli per fshatin", thote Daulat Ram kryeplaku i fshatit.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: KRIJESA NJERZORE

Mesazh nga No.i.d prej Sat Jul 03, 2010 8:57 am

avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zbulim i dy gjigandeve te gjetur ne Arabine Saudite ne 2004..

Mesazh nga No.i.d prej Sat Jul 03, 2010 8:57 am

avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: KRIJESA NJERZORE

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi