Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Website me i cuditshem qe kam pare ne internet.

Shko poshtë

Website me i cuditshem qe kam pare ne internet.

Mesazh nga No.i.d prej Sat Jul 03, 2010 8:59 am

Akinator gjen emrin e kengetarit/kengetares qe ju mendoni duke bere vetem 15 pyetje. Jam munduar shume here tja hedh por e gjen gjithsesi edhe kur mendoj kengetar te vjeter.

Pasi te filloni lojen duhet te pergjigjeni: Yes, No, I don't know 15 pyetjeve te tije dhe ne fund do tu tregoj foton e kengetarit/kengetares qe mendoni.


http://www.akinator.com/
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Website me i cuditshem qe kam pare ne internet.

Mesazh nga Gashi prej Sun Jul 04, 2010 7:39 am

hahahha shum i mir ky kuriozitet

Gashi
Antar
Antar

Numri i postimeve : 10
PIKE : 20
Popullariteti Popullariteti : 8
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi