Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Nje dhi, nje grua

Shko poshtë

Nje dhi, nje grua

Mesazh nga princ of persia prej Sat Jul 03, 2010 9:22 am

Nje dhi, nje gruaTani ju dua të qetë. Zgjidhja për moslindjet u gjend. Dhe ishte kaq e thjeshtë.Dhe kaq afër.

Bullgari Stoil Panaytov nga Plovdivi, shkëmbeu gruan në pazar me një dhi 8 vjeçe.

“ Një ditë më parë një shoku im më tha se , ishte i pa fat me gratë dhe i pëlqente mjaft e imja. Pyeta time shoqje dhe mora miratimin e saj”.
Nuk ke çfarë i thua, asgjë nuk ka bërë me kokën e tij.
Madje, për të përforcuar më tej faktet bindëse, ai shton se dhia kishte pjellë tre keca, kurse gruaja asnjë! Jo kec, fëmijë ma do mendja.

"Shkëmbimi qe me fitim për të zotin e dhisë, për faktin se ai mori grua nga dorë e parë kurse unë dhi nga dorë e dytë” shtoi zoti Panayotov.
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi