Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Noizy - Otr Me Zemer

Shko poshtë

Noizy - Otr Me Zemer

Mesazh nga No.i.d prej Sat Jul 03, 2010 10:06 am


(ref 3x)

Sonte krejt vendi po merr flak

kush është me mu krejt durt nalt

për tum prek smun me prek

se jom i kallt

O.T.R me zemer O.T.R me mall !


Noizy:


Gbmc Renegade Noizy

varsen n`qaf diamanta kuq e zi

kush se din tash le ta di

OTR hini mrena mikrofonin me e nxi

ti deshi teshat, zberthe menteshat

na jena t`part jo dyshet as treshat

ne kem kuror simbolizon fitore

unë vi ta mar dashnoren dal kadal dorë për dore

i thom qka bone si po t`shkon nata

u duke e mërzitshme erdha e t`shkata

qysh e ke emnin? fol çka do me pi?

po te boj një ftesë për me ardh V.I.P

Gbmc Renegade Noizy

T`ftumm special V.I.P me nxe

Gbmc Renegade Noizy

Saw me on a mix doing it like a G .


(reff: 2x) GB-MC

Sonte krejt vendi po merr flakk

kush osht me mu krejt durt nalt

për tum prek sunn me prek

se jom i kallt

O.T.R me zemer O.T.R me mall !


Renegade:


Eyo..Noyzz kom zon ni shqiptare

që rrin në qytet me origjinë katunare

e shoff një herë e m`ik petlla dy herë

i afrona ma ngat ajo shkrihet si sheqer

nuk m`don për famm nuk m`don për emër

m`don se kom shkopin magjikk për çdo femër

ahh.. të quta, ahh.. të buta !!

djemt i shkojn përmas i boni kejt huta

m'pyti për emër i thash Renegade!

tha çka don prej meje ? I thash du me nejt .

m`pyti për proffessionin i kallxova mikrofonin

n`CluB si Gangster me Gelsin edhe Toninn .


Noizy:


Gbmc Renegade Noizy

T`ftumm special V.I.P me nxe

Gbmc Renegade Noizy

Saw me on a mix doing it like a G .


(reff: 2x) GB-MC

Sonte krejt vendi po merr flak

kush osht me mu krejt durt nalt

për tem prek sun em prek

se jom i kallt

O.T.R me zemer O.T.R me mall !


GB-MC


Kaloi koha party vazhdonn

ndërkohë ti gjelozon,

në mikrofon jam kampijon

çka po sheh, hiç mos u nal ti kërce

nuk t`pëlqen atje, at`here

hajde rri me ne

t`prezentoj shoqnin, e djegi V.I.P !

ushtart rreth e qark qiko hiq mos ta nin

Kamariier edhe 1 raun me shampanjj,

On top of the rest

krejt keshin me majt.


Noizy:


we let them know we let them know

we let them know we’re gonna do it tonight (2x)

cause am a rider am a rider am gonna take her,

am gonna fuck her

am a rider am a rider am gonna take her than am gonna fuck her

cause am a gangsta am a gansta am a gangsta yes that am a gangsta

am a gangsta am a gangsta am a gangsta you should know that

we let them know we let them know

we let them know we’re gonna do it tonight (2x)

yeah yeah wow wow yeah yeah yeah wow wow

yeah yeah wow wow we let them know we’re gonna do it tonight

we let them know we let them know

we let them know we’re gonna do it tonight !!
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi