Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Noizy & Rozana Radi - Mr. Yesterday

Shko poshtë

Noizy & Rozana Radi - Mr. Yesterday

Mesazh nga No.i.d prej Sat Jul 03, 2010 10:09 am

(Rozi:)

halo, halo


(Noizy:)

halo, halo


(Rozi:)

halo, halo


(Noizy:)

halo, halo


(Noizy:)

Edhe nje tjeter!

Rozi, Noizy kryeveper!

(nje kryeveper)

Rozi Noizy kryeveper!

Ou here we go edhe nje tjeter

o-o-o-o-o-o hej

O kryeveper o Rozi Noizy dhe nje tjeter

nje kryeveper Rozi Noizy dhe nje tjeter

Zaga zaga zaga

Rozi Noizy


(Rozi:)

Mr.Yesterday ku je sot?

çka po ndodh me ty!? (u-u)

a mista-mista yesterday

Thua me nuk ke fuqi (ha ha)

honey honey ta kam then

kriza te ka zen! (halo halo)

a mista-mista yesterday

lehte e kam une per te t'len

(halo halo)


(Noizy:)

honey ske po kesh un tjeter!

m'thirri noizy kryeveper

s'doli nje qen edhe nje tjeter

Rozi Noizy ku mbeten

shoqni ka plot me tona

pare kom me miliona

cka dush zgjidh esht e jona

kejt bota nduart tona !


ooo to the ghetto...

when we're riding to the ghetto

o heyo heyo

o mr. yesterday hello hello (halo halo)

Hello ooo to the ghettoo...

when we're riding to the ghettoo (halo halo)

o heyo heyo

o mr. yesterday hello o-o-o hello


(Once upon a time there was a boxer....

A very rich boxer

and his actress girlfriend)


(Rozi:

Shpirti... Une nuk te dua per vilat,

per Pradat, per Armanit

Une te dua se me pelqen ti

Te dashuroj ty shpirti...


Noizy: Me vertet??)
(Rozi:)

hey mister mister money!

(o mister money)

halo halo nuk te kam me honey

hey mister mister yesterday

(o mister yesterday)

halo halo pa ty jam ok

hey mister mister money

(o mister money o money)

halo halo nuk te kam me honey

hey mister mister mister(hey mister) halo halo

pa ty jam ok!


(Noizy:)

ooooooooooo yei yei yei yei

ooooooo yei yei yei yei yei

ha-ha-yei ha-ha!


(Rozi:)

Mr.yesterday

jo me hap lodhu lodhu edhe pak

a money money money

ti ke mbetur that! hahaha


(Noizy:)

ini-mini-maini-mo

dalngadale e rrotullohu

jo me gisht po me ket flow

ini-mini-maini-mo

ini-mini-maini-mo

dalngadale e rrotullohu

jo me gisht po me ket flow

ini-mini-maini-mo


(Rozi:)

hey mister, mister money

halo halo nuk te kam me honey

hey mister, mister yesterday

halo halo pa ty jam ok

hey mister, mister money

halo halo nuk te kam me honey

hey mister, mister, mister(hey mister)

halo halo pa ty jam ok!


(Noizy:)

ooo to the ghetto...

when we're riding to the ghetto

o heyo heyo

o mister yesterday hello hello (halo halo)

Hello o to the ghettoo...

when we're riding to the ghettoo (halo halo)

o heyo heyo

o mister yesterday hello o-o-o hello


(Bashke:)

ooo to the ghetto...

when we're riding to the ghetto

o heyo heyo

o mister yesterday hello hello (halo halo)

Hello o to the ghettoo...

when we're riding to the ghettoo (halo halo)

ooo heyo heyo

o mister yesterday hello o-o-o hello
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi