Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Noizy - Sikur Qielli T'puthi Token

Shko poshtë

Noizy - Sikur Qielli T'puthi Token

Mesazh nga No.i.d prej Sat Jul 03, 2010 10:09 am

HaleLuja... Hey o Shadow...

Thank You God

Hajde kallxom se qysh o puna kshtu

Everything i do For reason Right

There's a reason why I go Fucking Crazy man

as you can see I'm full of Magic hahaha


REF:X2

O sikur tputhi qelli token dhe vetes tja bosh gropen,

bjeri rreth e qark botes prap si ne nuk ka,

Sikur knej t'bohet nami t'shperthej si nje cunami,

kur te pytesh se cka u bo ta dish se jem na,RAP:noizy part1

N'rrug eci nen driten e hanes,

syt pertoke i afrohem te ardhmes,

drejt ni drite me plot suksese,

larg cdo kthese larg cdo pengese,nder krejt atyne qe jon hala me mu,

andrren qe e kom dasht mas shumti tash mu ralizu,

O.T.R pesh katastrofike,

jom nven tpar ne luginen magjike,


fiks 9 vjet prej vitit 2000,

ja nisa fillikat E tasht 300 i kom permi,

jo kshtu jo ashtu jo po noshta jom me ju,

jo po sdi kush jon ata se O.T.R nuk i kam sha,


jo po ngjo se qysh o puna,

jo po ndoshta t'thyhet huna,

jo po ti po ti po jo po shoku im po dridhet buza

hej shoku me duket se po te dridhet pak buza eee

REF:X2

O sikur tputhi qelli token dhe vetes tja bosh gropen,

bjeri rreth e qark botes prap si ne nuk ka,

Sikur knej tbohet nami tshperthej si nje cunami,

kur te pytesh se cka u bo ta dish se jem na,
RAP:shadow part 1

hou kush hini n'beat kush po qet drit,

njejt si per dit gjithmon jem pit,

ty po te duket vetja ca ca? ti mendon se bon dicka? ca,


mledh 40 laskar mas veti tduket vetja ALI BABA,

plasni sun na kapni veq llapni,

kejt e din se nuk na kapni veq llapni,

krejt e din se qysh esht fati me kta tipa sdel hesapi,


O T dhe R jena t'paret plasen inatit laskaret,

jo kshtu po ashtu otr't ti sun i prek otr,

OT dhe R per vllazni OT dhe R me dashnii,

OT dhe R dhe tjeret plasin se me ne skan mundesi,


ta them me stilin e vjeter sic ta kam thon dhe nji her tjeter,

per ne flet kilometrazhi ska poezi t'shkrujtme n'leter,

ska histori me kulceder ka historina me mbreter,

me mbreter qe rrojn per seder per ne je vetem me nji tjeter

kshu qe plas ai qe ka urrejtje, gishtat nalt OTR deri ne vdekje
REF:X2

O sikur tputhi qelli token dhe vetes tja bosh gropen,

bjeri rreth e qark botes prap si ne nuk ka,

Sikur knej tbohet nami tshperthej si nje cunami,

kur te pytesh se cka u bo ta dish se jem na,RAP:shadow part 2

nis edhe nji tjeter edhe nji bit,

kshtu qe mbyllet edhe nje veper edhe nje tjeter,

edhe nje dit ne rruge me tregume ne rrjeshta

tregojm se jena burra ne ket loje edhe kto jan pleshta,


jan larg me ne,

shofin mrena vetes se kuptojn qe nuk kan shance me ne,

se nuk ka si ne mos lyp si ne,

OTR ski me gjet sikur ne,RAP:noizy part2

E E Em e kam nji hekur ne brez,

32 zojgj mduket se eshte mall kinez,

32 her tzon mos me pas kujdes,

30 zogj nga 1 per te shame e 2 qe mpreve ne bes,


heh upss dikujt po i bi ndermend,

ishalla m'ka inatin se po du me e cmend,

dhe krejt ata qe shofin OTR si nderim,

thuj tan botes qe ky asht nji fillimREF:X3

O sikur tputhi qelli token dhe vetes tja bosh gropen,

bjeri rreth e qark botes prap si ne nuk ka,

Sikur knej tbohet nami tshperthej si nje cunami,

kur te pytesh se cka u bo ta dish se jem na,
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi