Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Noizy - Am A Playy

Shko poshtë

Noizy - Am A Playy

Mesazh nga No.i.d prej Sat Jul 03, 2010 10:10 am

excuse me lady what's your name?

I'm done with playin' games,

it's gettin' kinda late,

so let me take u back 2 my place,


let me show u how i do it

do it with everything to it,

grab the magic stick now

baby make u wanna chew it, chew it,


i like that - u like that,

we love that mami bring that booty back back,

i love the way u move

i love the way u moan

got me hypnotized

we're we talkin on the phone,


got me thinkin of that body like a coca cola shape,

u should c the way she bends like her belly's gona brake,

shes kinda crazyy -i love my baby,

yep we'll b fuckin diferent ways everyday heyy,REF:x2

baby girl u gat me feelin hot so hot,

she moves her body like a cobra burnin up the club,

she my lady - shes my baby,

even bad boys sometimes fall in love,No1zY: bridge

o yes she know that am a player,

am a playa - am a player,

shes in love with a player,

with a playa - with a player,


No1zY: bridge

o yes she know that am a player,

am a playa - am a player,

shes in love with a player,

with a playa - with a player,o yes she know that am a rider,

am rider - am a rider,

shes in love with a rider,

with a rider - with a ridero yes she know that am a player,

am a playa - am a player, (HOT)

shes in love with a rider,

with a rider - with a rider,(HOT)REF:x4

baby girl u got me feelin hot so hot,

she moves her body like a cobra burnin up the club,

she my lady - shes my baby,

even bad boys sometimes fall in love,[/url]
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi