Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Noizy - Fuck Noizy

Shko poshtë

Noizy - Fuck Noizy

Mesazh nga No.i.d prej Sat Jul 03, 2010 10:10 am

je je

Its noizy Un jom kryetari i ksaj kanges

baiiiiiiiii baiiiiiiii de la baiiiiiiiiii o de la baiiiiiiiiii o
here we go


REF:2x

eshte bo pak mendje madh (fuck noizy)

rri vec tu pi mall(fuck noizy)

me femra krejt verdall OH OH OH

per cdo kong qe bon asht sikur ban magji


RAP: noizy

hey ca bot mir se ju gjeta,

noizy a.k.a zinjo qendra,

j-r a.k.a junior murdah,

si mbreti i repit shqiptar prezantona,


kam fakte qe flasin jam i papar mor lali,

kshu i themi nga shqipria ca ti bej un vllai,

o puci puci duket se e ka me mua,

he me mo mos me thuj qe te dua,


si te dashur degjues kemi noizy'n ktu perpara,

Ka me veti 50 veta me kapuca edhe me shalla,

i afrohna ma ngat ma ngat e ma ngat,

ja boj pytjen e par "ki ma shum zemer apo fat"?


m'thot kom aq shum zemer sa mezi jam tu mbajt,

dhe i buzqeshi fatit nga pika me e nalt,

E pyta per konkurrenc ja nisi e qeshi,

dhee ma ktheu pytje tha "si menon ti"?REF:2x

eshte bo pak mendje madh (fuck noizy)

rri vec tu pi mal (fuck noizy)

me femra krejt verdall oooooooo

per cdo kong qe bon o sikur me magjiRAP:J-R

Kush po kalon muzik po ndigjon fuck noizy ntelefon dhe hiqet si i
rond,

kujton se na idhnon vertet qe ku jom kush k*** po lyp xhelozon a po
na don,

Shoku im hiqesh trim hajt kallxo qysh e bon,

Ndersa un po boj art ti po rrin e belbezon,


ndor per here Kallon motivimi jon.

vjen nga fakti sa tju kemi edhe faktet po tregojn aaa

po shkruj ca boj po flas ca shkruj dhe prap e boj ca flas,

sa here qe ndodhemn'rrugve m'duket i njejti avaz,

vec njerzit po ndryshojne situata ne tnjejten faz,


ket ndryshim vall e bojne qe dicka per me pas,

kta tipa qe urrejn po na bejn te defrejme,

po na bojn te shperthejm se ket RAP kta e lejn,

kur e din qe nuk vlejn kongen nuk ta blen kush ti n'ket loj do
kujtohesh sikur puc - LEPURUSH


2x

eshte bo pak mendje madh (fuck noizy)

rri vec tu pi mall (fuck noizy)

me femra krejt verdall oooooooo

cdo kong qe bon o sikur me magji


BRIDGE:

Po ma then po ma then a po ta then ty,

se un e kom shkrujt ket sen pikerisht per ty,

per ty qe mkupton per ty qe po n'gjon,

ky sen dedikim shkon per at qe xhelozon
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Noizy - Fuck Noizy

Mesazh nga Nitt-A prej Sun Jul 04, 2010 6:26 pm

thnx... lol!
avatar
Nitt-A
Antar
Antar

Numri i postimeve : 49
PIKE : 76
Popullariteti Popullariteti : 15
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi