Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Noizy - Jashte Serie

Shko poshtë

Noizy - Jashte Serie

Mesazh nga No.i.d prej Sat Jul 03, 2010 10:10 am

RAP: part-1

Ye...

Krejt bounce with me yeyeyeyeyee

krejt bounce with me aaaaaaaaaayeyeyeyeyee

krejt bounce with me aaaaaaaaaayeyeyeyeyee.jom rreperl jasht serie - boj rrep se mu m`ka hije,

jom i pari ajo dihet OTR tash krejt po nihet,

jom i pit jom bo tap kom nje femer si chokolat,

e kom 1 cdi t'parkume jasht vitit 2007


jom me shok ku do shkeli - s`mun em prek exheli,

kom 1 femer supermodel shqipe ca karin keni???

apo ti sun e bon si un - as ai sun e bon si un,

boll jeni ka mundoheni po si un? nuk ka shum


nuk ka kerkun - krejt kta um dun

pa mu nuk mund - pa mu ska gjum,

e vertetova dhe 1 her qe ju lo targat,

ju bojm krejt hallakat - un e boj veten bajat

po me ty ca k***n pat? me sa duket spaske fat,


me sa duket spaska sen - mesa duket ti nuk vlen

me sa duket kot sa lodhesh -se mue nuk um bje nermen

me kon vjen a me kon del sma nin se qka ki ne bel

e kom 1 mall kinez 32 i lshoj per 1 her

thoj nuk pranojnaREF

ej a keni a skeni??

normal qe skeni se

skeni qysh me pas s`e kupton ti??

jom pak me ndryshe se kta te tjeret,

pak ma ndryshe you know??

Shum Pak Ma Ndryshe


RAP: part -2

flet per mbas flete - laps permbas lapsi,

cdo sen si boj del Hit pak sa t'hasi,

prit pak ta zbrasi 16'cen e castit,

jom jasht serie kta mus um kapin


memu humb bastin un ta thaj tasin,

kom gjin cdo kthesa per mu krejt vrasin,

kshuqe ki kujdes ku shkel kur flet per mu,

nuk jam vrases por nuk bon mem provoku,

ky jam une tye e di ather-ca kari ki ather pse po ngjon

kongen kur po thu qe un nuk di a po te shtin pak kureshtja mi msu
njo 2 - 3 rreshta pe mson konget permensh si ne klas te 1

po mson vjerrsha (Unikatil-tba-dmc fuck you mother fucker)


Thuj Drejt Si Un Nuk Ka Sikur Te Hidhen Krejt Ne Hava Mos Mu Kon UN
Rreperi i Shqipnis..Shqipnia Rreper Tjeter ska Skom Qa Me Bo Jom I Vetmi
Me Kuror

Kom Muziken Smundje Ngjitse Tan Rinin Pllom Dores


E Kom Ni Mall Kinez 32 I Lshoj 1her.......2x


Ej....E Kom Ni Pytje Per Te Tan Per Kejt Qa Jan Ktu???

Kush po mKallzon...Kush po mKallzon Se Kush Eshte Me I Miri Ne Kete
Loj ah ahh?

Na Jena Mbreter You Now.....O.T.R Number 1 forever


ky jam un dhe ti e din
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi