Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Noizy - Kosov Shqipni

Shko poshtë

Noizy - Kosov Shqipni

Mesazh nga No.i.d prej Sat Jul 03, 2010 10:11 am

Verse.1

MonnY

qy qy qy qy kshy qy kshy qy qe qyre qyre qyre qyre bam tash mos u
tut

bam bam mos i hap syt si hut phyy//

kshyrem mu qe shum bo du me lujt//

mua zemer m'fal ama je tu ngut//

nuk mujt me te ngu se zdi mu dashuru//

tash je tum ngu jom te dit qa je tu menu per mu//

hajde kshyrem hajde ti tash //

kuku per mu sa shum qenke trash hejj//

jemi qe dymi eleminimi edhe timi//

na jemi ata qe atynve kryt jav himmi //

qeshtu qysh jena krejt kosova e shqipnia//

per respect qe kan o tu ju ardh O.T.R edhe Double G-ja//


Verse.2

JR

Spe di ku jom non//

nuk pe die qa po ndoh//

ky tipi holl po e roll e tani veq po koll//

hajde hyn ne tripin ton thejeni te tan haha//

sa shum po kesh haha//

qa kesh tu thon//

udhtimi truni shokt e mi//

veq atij nji fantazi//

ky tipi ktu me at femnen tone bon dashni//

si uki malit tash ai po bon//

po femnen qe pe don esht n'aluciacion

tani qeli ato kom//

edhe msheli ato dhom//

kuku kam hi ne tripa nuk e di qa jam tu thon//

he non a bon a zbon spo ma nie per kerkon//

un jom,un jom kush jom, kush jom jom bre zemer shum i gjon//

kshyri tripa trikagjija//

po bojn trika sikur thmia//

krejt po doken si mafia//

tash pot hup edhe vetdia

haha po derdhet pija u qmend krejt njerzia qe kosova qe shipnia//

hor u kall shqiptaria//


Refren:Kosov-Shqipni krejt si vllazniii

:zdi a ke niiii per double-g iii

:tash krejt durt naalt krejt me konjaak

:Kosov-Shqipniii Krejt bashk tu piii


Verse.3

Duda

Porosit zemer ti me recep//

hajde kur e ki kanunin hajde kalle krejt//

wooooow hajde dridhne//

ktu osht shqipni be daj//

hajde sillne//

dy vi dy koka kshy qysh dridhet toka//

na jem shqiptar e naj ka lakmi bota//

Di Back me Skender Beg//

Ja ka nis mi ardhen zheg//

hajde dosti jem nisja dishka prek//

kshyre kush te koka qika e deputetit//

hajde zemer a po vjen dalum ngami n'valt e detit//

ngo kupto se qka osht muzika//

ktu jon double army shoqi jem edhe per qika//

kshy qy sa xhami hiq sosht tu ma ni//

qou me mu me pi hajde gzuar vllazni//

kosov-shqipni shoq nuk ka kufi//

veq per mu e per ty respect per double-g wowww


Refren:na e dim se kush jan ata

ata e din se kush jena na

na e dim se kush jan ata

ata e din se kush jena na</td></tr></table>
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi