Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Noizy - Aha Aha

Shko poshtë

Noizy - Aha Aha

Mesazh nga No.i.d prej Sat Jul 03, 2010 10:11 am

krejt e din se qka bojm na kur vim na aha aha,

dridhet veni shuken dritat krejt bertasin OTR,

krejt e din se qka bojm na kur vim na aha aha,

dridhet veni shuken dirtat kejt bertasin OTR,


krejt e din se jam kush jam me mikrofon tbojm dam,

tash kuptoje arsyen pse zoti mka bo per nam,

nrast se mki inati dhe koken e mban me 1 an,

koka trrin me 1 an se koken ta qoj me 1 an,


(2x)

KUR UN TJU PYES KUSH JAN TE PARET JU DO THONI OTR

KUSH JAN TPARET ? OTR - KUSH JAN TPARET ? OTR


KREJT-E-DIN-SE-QKA-BOJM-NA-KUR-VIM-HM-NE-AHA-AHA

DRIDH-ET-VE-NI-SHU-KEN-DRI-TAT-KREJT-BER-TASIN O-T-RRRR


(2X)

KREJT E DIN SE QKA BOJM NA KUR VIM AHA AHA

DRIDHET VENI SHUKEN DRITAT KREJT BERTASIN OTR

KREJT E DIN SE QKA BOJM NA KUR VIM NE AHA AHA

DRIDHET VENI SHUKEN DRITAT KREJT BERTASIN OTR


krejt e din se jam kush jam me mikrofon tbojm dam,

tash kuptoje arsyen pse zoti mka bo per nam,

nrast se mki inati dhe koken e mban me 1 an,

koka trrin me 1 an...


(2x)

KUR UN TJU PYES KUSH JAN TE PARET JU DO THONI OTR

KUSH JAN TPARET ? OTR - KUSH JAN TPARET ? OTR


KREJT-E-DIN-SE-QKA-BOJM-NA-KUR-VIM-HM-NE-AHA-AHA

DRIDH-ET-VE-NI-SHU-KEN-DRI-TAT-KREJT-BER-TASIN O-T-RRRR


KREJT E DIN SE QKA BOJM NA KUR VIM NA AHA AHA

DRIDHET VENI SHUKEN DRITAT KREJT BERTASIN OTR

KREJT E DIN SE QKA BOJM NA KUR VIM NA AHA AHA

DRIDHET VENI SHUKEN DRITAT O O O OTR
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi