Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Noizy - So Sick

Shko poshtë

Noizy - So Sick

Mesazh nga No.i.d prej Sat Jul 03, 2010 10:12 am

Noizy


Aaa yeah ahahh Krimineli what up my nigga

double-g army noizy otr own in the mike doint nine

you gotta love this you know

now why you say


Refren

Na po shtona per dit Po bejm miliona perdit

Qdo dit ket dit e kom prit Cause i am sick.

Se n`rrep jom me sick se ti N`ftyr jam me sick se ti

Keitt e dit se jom ma sick se ti


Noizy :

Keit e din jom fantastik Une boj hite ne qdo bi

Jam shum para smuj me prit Sene t`mija t`mesin pik

Qa me bo se kom emer dhe femer ... qe ma hannnnnn

Qa me bo qe kom 1 zemer qe gjoksin e zi ma mannnn

Kto sene vet i bona Nga zero ne milionaaa

Per dit ne ort e vona Fuck fukck per jetet tona

Solla shum stile n`shipni Kupto se qka them shoki

Une kom lind per ket pun dhe ju vech imitoni

Punova shum per ket dit ????????

???????? ????????

Kudo qe shkojm behet veni katastrof

Na i bejm kreit senet kta tjeret vech marrin hov

Jan 3 shkronja shum t`mdhaja qe muni me pa

O T dhe R dhe tjeter s`kaaaa


ref:2

Na po shtona per dit Po bejm miliona perdit

Qdo dit ket dit e kom prit Cause i am sick.

Se n`rrep jom me sick se ti N`ftyr jam me sick se ti

Keitt e dit se jom ma sick se tiKrimineli :

Pernime pi rri permas kti shokut qyhdo qe t`jete puna

Pernime per shokun vras se fillon t`perdoret dhuna

Krimi ... permas turr .. se ky tu bo zhurm

Pishem normal burr ..... hapin se nal kurr

Permes belas .. sem plas mir se t`vini

Nxerrim tyten jasht dhe vazhdon mi dal tymi

Vjen er ... disfat ngat Kerrkush ... nuk ka fat

Kurrkush nuk e ka t`gjat Kur hi i zo mat

Jom ka pres ... deri neser n`mengjes

Me shtat cope n`brez se te ton i lo n`stres

Qa po nodh ... me fjal jan ka m`lodh

Veprat i bejm ne e kta vech rrin tu fol

Kshtu qe t`dali kush t`dali Nuk ka pidh some qe m`nali

Kerkuj hakun s`ja fali Ja kom dhon besin ktij djali

Ju si per dit apo terr Parajs apo ferr

Me shok deri n`dhe Deri ku ?????????


Ref2:

Na po shtona per dit Po bejm miliona perdit

Qdo dit ket dit e kom prit Cause i am sick.

Se n`rrep jom me sick se ti N`ftyr jam me sick se ti

Keitt e dit se jom ma sick se ti


Noizy :

Pi lom e pi pyti kur ta n`gjoni zonin tim

Keitt pom imitoni po nuk munesh n`imitim

Nashta keni inati po qa me bo be shoku im

Athu esht dhen afaati se nuk kishte mundiiiiiimmmm

Po nejse sido qe t`jete rendesi kam vetem per jet

E di se jena t`vertet I am so sick


Ref:2

Na po shtona per dit Po bejm miliona perdit

Qdo dit ket dit e kom prit Cause i am sick.

Se vet jom me sick se ti N`ftyr jam me sick se ti

Keitt e dit se jom ma sick se ti
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi