Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

<<*_Cfare eshte psikologjia?_*>>

Shko poshtë

<<*_Cfare eshte psikologjia?_*>>

Mesazh nga Linddt prej Sat Jul 03, 2010 10:30 am

Jepni nje definicion tuajin personal, apo nje definicion te dikujt qe studion kete shkence. Mjafton qe te flitet per psikologjine, studimin dhe rendesine e saj, ashtu si e kuptoni ju.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: <<*_Cfare eshte psikologjia?_*>>

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Tue Sep 14, 2010 9:59 am

Nga pikëmpamja e sotme konceptohet psikologjia si shkencë, e cila hulumton proceset dhe gjendjet e vetëdijshme si dhe arsyet dhe ndikimit e tyre.
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: <<*_Cfare eshte psikologjia?_*>>

Mesazh nga Linddt prej Wed Sep 15, 2010 4:58 pm

flm melaqja per ket postim Very Happy
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: <<*_Cfare eshte psikologjia?_*>>

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi