Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Si jeni sot...?

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Si jeni sot...?

Mesazh nga Linddt prej Sun Jul 04, 2010 7:03 am

Si jeni sot...?
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si jeni sot...?

Mesazh nga Bukuroshja Dq prej Sun Jul 04, 2010 10:03 am

mir flm ti si je...?
avatar
Bukuroshja Dq
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 91
PIKE : 128
Popullariteti Popullariteti : 8
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 24
Vendbanimi : kS

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si jeni sot...?

Mesazh nga Nitt-A prej Sun Jul 04, 2010 6:20 pm

mir mir ti a je mir qka po bon
avatar
Nitt-A
Antar
Antar

Numri i postimeve : 49
PIKE : 76
Popullariteti Popullariteti : 15
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si jeni sot...?

Mesazh nga Luani-N prej Sun Jul 04, 2010 6:48 pm

mir flm ju...?
avatar
Luani-N
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 188
PIKE : 225
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si jeni sot...?

Mesazh nga Rina prej Sun Jul 04, 2010 8:43 pm

mir jam ju si jeni

Rina
Antar
Antar

Numri i postimeve : 4
PIKE : 6
Popullariteti Popullariteti : 2
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si jeni sot...?

Mesazh nga Rina prej Sun Jul 04, 2010 8:44 pm

hej luan a ki msn

Rina
Antar
Antar

Numri i postimeve : 4
PIKE : 6
Popullariteti Popullariteti : 2
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si jeni sot...?

Mesazh nga No.i.d prej Mon Jul 05, 2010 9:29 am

qkemi antar....
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si jeni sot...?

Mesazh nga Nitt-A prej Mon Jul 05, 2010 10:30 am

qe bre nej ti no.i.d a je mir...
avatar
Nitt-A
Antar
Antar

Numri i postimeve : 49
PIKE : 76
Popullariteti Popullariteti : 15
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si jeni sot...?

Mesazh nga Luani-N prej Mon Jul 05, 2010 9:12 pm

a ka mundsi kush mem kallxu kur osht hap ky forum ?
avatar
Luani-N
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 188
PIKE : 225
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si jeni sot...?

Mesazh nga C.r.b.n prej Mon Jul 05, 2010 9:20 pm

sa e di une tshtunen e ka bo 1 jav qe osht hap forumi
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si jeni sot...?

Mesazh nga NR-1 prej Mon Jul 05, 2010 10:39 pm

mir mir nshoqri me ju

NR-1
Antar
Antar

Numri i postimeve : 4
PIKE : 4
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si jeni sot...?

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jul 06, 2010 10:18 am

flm Nr-1
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si jeni sot...?

Mesazh nga nadina prej Tue Jul 06, 2010 1:08 pm

mir ju si jeni

nadina
Antar
Antar

Numri i postimeve : 1
PIKE : 1
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 06/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si jeni sot...?

Mesazh nga RihHana prej Tue Jul 06, 2010 8:21 pm

mir mir flm nadina
ti si je a je mir
avatar
RihHana
Master
Master

Numri i postimeve : 525
PIKE : 575
Popullariteti Popullariteti : 2
Data e regjistrimit : 06/07/2010
Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si jeni sot...?

Mesazh nga RihHana prej Tue Jul 06, 2010 8:21 pm

hehehe ju te tjer a je ni mir sot si po kaloni
avatar
RihHana
Master
Master

Numri i postimeve : 525
PIKE : 575
Popullariteti Popullariteti : 2
Data e regjistrimit : 06/07/2010
Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si jeni sot...?

Mesazh nga Luani-N prej Tue Jul 06, 2010 11:18 pm

ka po hupni ju qikat nforum hin nchat naj her
avatar
Luani-N
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 188
PIKE : 225
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si jeni sot...?

Mesazh nga Rebelka prej Wed Jul 07, 2010 9:44 am

mir ju si jeni

Rebelka
Antar
Antar

Numri i postimeve : 11
PIKE : 18
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si jeni sot...?

Mesazh nga cani prej Wed Jul 07, 2010 4:52 pm

une sot personalisht jam mir

cani
Antar
Antar

Numri i postimeve : 10
PIKE : 12
Popullariteti Popullariteti : 2
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si jeni sot...?

Mesazh nga Linddt prej Wed Jul 07, 2010 6:07 pm

gz per ty cani
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si jeni sot...?

Mesazh nga Genta-stil prej Sun Jul 11, 2010 8:55 pm

mir ju si jeni Very Happy
avatar
Genta-stil
Antar
Antar

Numri i postimeve : 13
PIKE : 13
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 09/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si jeni sot...?

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 12, 2010 2:40 pm

mir flm
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si jeni sot...?

Mesazh nga tinegjer prej Tue Jul 13, 2010 10:03 am

mir e ju
avatar
tinegjer
Antar
Antar

Numri i postimeve : 5
PIKE : 7
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 13/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si jeni sot...?

Mesazh nga AnnA prej Tue Jul 13, 2010 10:15 am

mir Very Happy
avatar
AnnA
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 66
PIKE : 69
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 13/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si jeni sot...?

Mesazh nga Bukuroshja Dq prej Tue Jul 13, 2010 9:50 pm

mir mir ju si jeni antar te nderuar bestfriends
avatar
Bukuroshja Dq
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 91
PIKE : 128
Popullariteti Popullariteti : 8
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 24
Vendbanimi : kS

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si jeni sot...?

Mesazh nga Bjondina e deqanit prej Tue Jul 13, 2010 10:46 pm

Bukuroshja Dq shkruajti:mir mir ju si jeni antar te nderuar bestfriends

mir flm ti si je
avatar
Bjondina e deqanit
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 58
PIKE : 87
Popullariteti Popullariteti : 3
Data e regjistrimit : 13/07/2010
Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si jeni sot...?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi