Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Nje fjale..

Faqja 3 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

Re: Nje fjale..

Mesazh nga Arjana prej Thu Jul 15, 2010 7:23 pm

loqk... 11
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje fjale..

Mesazh nga Te-Li prej Fri Jul 16, 2010 9:44 am

qan...
avatar
Te-Li
Antar
Antar

Numri i postimeve : 2
PIKE : 2
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 16/07/2010
Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje fjale..

Mesazh nga Auroraa prej Fri Jul 16, 2010 9:48 am

qkemi coolthumb
avatar
Auroraa
Antar
Antar

Numri i postimeve : 9
PIKE : 10
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 16/07/2010
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje fjale..

Mesazh nga Bleona prej Fri Jul 16, 2010 12:18 pm

mir..
avatar
Bleona
Antar
Antar

Numri i postimeve : 10
PIKE : 10
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 16/07/2010
Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje fjale..

Mesazh nga AniiSaa.! prej Wed Jul 28, 2010 10:14 am

mirdita
avatar
AniiSaa.!
Antar
Antar

Numri i postimeve : 11
PIKE : 16
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 28/07/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : Ferizaj

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje fjale..

Mesazh nga lenti prej Wed Jul 28, 2010 5:12 pm

pershendetje
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje fjale..

Mesazh nga Ti-n-a prej Mon Aug 02, 2010 11:48 am

prsh
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje fjale..

Mesazh nga Ardita-de prej Mon Aug 02, 2010 11:51 am

tung
avatar
Ardita-de
Antar
Antar

Numri i postimeve : 4
PIKE : 4
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 16/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje fjale..

Mesazh nga lenti prej Mon Aug 02, 2010 4:34 pm

cung
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje fjale..

Mesazh nga Donaa prej Tue Aug 03, 2010 7:07 am

mirmengjes
avatar
Donaa
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 67
PIKE : 104
Popullariteti Popullariteti : 8
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje fjale..

Mesazh nga lenti prej Tue Aug 03, 2010 11:45 am

mpuq
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje fjale..

Mesazh nga No.i.d prej Tue Aug 03, 2010 8:30 pm

kiss
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje fjale..

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Wed Aug 04, 2010 10:48 am

LiFee
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 26
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje fjale..

Mesazh nga lenti prej Wed Aug 04, 2010 10:59 am

love
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje fjale..

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Wed Aug 04, 2010 11:14 am

Live
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 26
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje fjale..

Mesazh nga lenti prej Wed Aug 04, 2010 12:03 pm

t'du
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje fjale..

Mesazh nga No.i.d prej Wed Aug 04, 2010 2:23 pm

qka
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje fjale..

Mesazh nga Krajlica e deqanit prej Wed Aug 04, 2010 6:26 pm

shuj...!
avatar
Krajlica e deqanit
Antar
Antar

Numri i postimeve : 7
PIKE : 9
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010
Mosha : 28
Vendbanimi : Deqan

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje fjale..

Mesazh nga lenti prej Wed Aug 04, 2010 6:55 pm

klm
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje fjale..

Mesazh nga {{S....S}} prej Wed Aug 04, 2010 9:39 pm

76208

{{S....S}}
Antar
Antar

Numri i postimeve : 7
PIKE : 7
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje fjale..

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Fri Aug 06, 2010 11:25 am

avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 26
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje fjale..

Mesazh nga besa krasniqi prej Sat Aug 07, 2010 7:56 pm

qkemi
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje fjale..

Mesazh nga Linddt prej Sat Aug 07, 2010 8:06 pm

mir... 17722
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje fjale..

Mesazh nga Linddt prej Sat Aug 07, 2010 8:07 pm

mir... 17722
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje fjale..

Mesazh nga Akili prej Mon Aug 09, 2010 10:56 am

prsh
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje fjale..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi