Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Per momentin....

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

Re: Per momentin....

Mesazh nga viola prej Sun Jul 11, 2010 7:16 am

Po po kysmet dhe 1 jav
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per momentin....

Mesazh nga Linddt prej Sun Jul 11, 2010 7:17 am

po gz mir se vjen Very Happy
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per momentin....

Mesazh nga C.r.b.n prej Sun Jul 11, 2010 7:19 am

paske mu knaq viola nks grin
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per momentin....

Mesazh nga viola prej Sun Jul 11, 2010 7:24 am

C.r.b.n shkruajti:paske mu knaq viola nks grin

hahaha ndoshta mendoj qe do kenaqem

Ne kete momet i pershendes nga zemra keta te dy ne linje dhe ika un per pak ciao
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per momentin....

Mesazh nga Linddt prej Sun Jul 11, 2010 7:47 am

prsh edhe per ty klm.... hello
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per momentin....

Mesazh nga dafina grils prej Sun Jul 11, 2010 7:50 am

prsh te gjithve ka koh qe nuk jam hi nforum kam qen npushim happydance
avatar
dafina grils
Antar
Antar

Numri i postimeve : 31
PIKE : 70
Popullariteti Popullariteti : -1
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per momentin....

Mesazh nga RihHana prej Sun Jul 11, 2010 10:08 pm

Spanja kampion i botës
Kombëtarja e Spanjës është fituese e Kampionatit Botëror, Afrika e Jugut 2010, pasi që ka arritur të shëno...
avatar
RihHana
Master
Master

Numri i postimeve : 525
PIKE : 575
Popullariteti Popullariteti : 2
Data e regjistrimit : 06/07/2010
Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per momentin....

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 12, 2010 2:32 pm

rihana une jom kon me Holland po hupi Mad
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per momentin....

Mesazh nga C.r.b.n prej Mon Jul 12, 2010 9:02 pm

per momentin jom ka ndegjoj muzik Very Happy
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per momentin....

Mesazh nga Bjondina e deqanit prej Tue Jul 13, 2010 10:44 pm

sa u regjistrova
avatar
Bjondina e deqanit
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 58
PIKE : 87
Popullariteti Popullariteti : 3
Data e regjistrimit : 13/07/2010
Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per momentin....

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jul 13, 2010 11:22 pm

per momentin jom ka e shikoj 1 bukuroshe se ka postu para meje 17722
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per momentin....

Mesazh nga gonna prej Wed Jul 14, 2010 12:15 am

76208
avatar
gonna
Antar
Antar

Numri i postimeve : 7
PIKE : 7
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 14/07/2010
Mosha : 27
Vendbanimi : kosov

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per momentin....

Mesazh nga Nitt-A prej Wed Jul 14, 2010 9:19 am

per momentin nforumin deqani-ks
avatar
Nitt-A
Antar
Antar

Numri i postimeve : 49
PIKE : 76
Popullariteti Popullariteti : 15
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per momentin....

Mesazh nga AvaTar-Ks prej Wed Jul 14, 2010 9:01 pm

Ne kete momet i pershendes nga zemra keta te dy ne linje dhe ika un per pak ciao
avatar
AvaTar-Ks
Master
Master

Numri i postimeve : 505
PIKE : 548
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 02/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per momentin....

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 9:18 pm

per momentin po ndegjoj muzik bananarocker
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per momentin....

Mesazh nga No.i.d prej Thu Jul 15, 2010 12:37 am

76208
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per momentin....

Mesazh nga Miss peja prej Thu Jul 15, 2010 9:41 am

per momentin sa u regjistrova... 17722
avatar
Miss peja
Antar
Antar

Numri i postimeve : 4
PIKE : 4
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 15/07/2010
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per momentin....

Mesazh nga viola prej Thu Jul 15, 2010 11:51 am

Per momentin ju pershendes nga zemra te gjithve
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per momentin....

Mesazh nga No.i.d prej Thu Jul 15, 2010 1:47 pm

edhe une te pershndes viola 124762
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per momentin....

Mesazh nga Bleona prej Fri Jul 16, 2010 12:19 pm

per momentin ka pi uj hahah
avatar
Bleona
Antar
Antar

Numri i postimeve : 10
PIKE : 10
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 16/07/2010
Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per momentin....

Mesazh nga Loni prej Fri Jul 16, 2010 8:56 pm

per momentin po shkarkoj muzik bigok
avatar
Loni
Antar
Antar

Numri i postimeve : 14
PIKE : 16
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 16/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per momentin....

Mesazh nga Shooter-Ks prej Sat Jul 17, 2010 12:30 pm

per momentin po postoj
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 22

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per momentin....

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jul 20, 2010 5:24 pm

Per momentin sa hyra ne forum...
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per momentin....

Mesazh nga Adhuresa prej Wed Jul 21, 2010 3:11 pm

per momentin u knaqa me juve...
avatar
Adhuresa
Antar
Antar

Numri i postimeve : 5
PIKE : 5
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per momentin....

Mesazh nga Valbonja prej Thu Jul 22, 2010 5:16 pm

per momentin u regjistrva ne forum
avatar
Valbonja
Antar
Antar

Numri i postimeve : 13
PIKE : 13
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 22/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per momentin....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi