Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Thoni dicka qe mbaron me -ak

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Thoni dicka qe mbaron me -ak

Mesazh nga No.i.d prej Sun Jul 04, 2010 8:50 am


Thoni dicka qe mbaron me -ak
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thoni dicka qe mbaron me -ak

Mesazh nga No.i.d prej Sun Jul 04, 2010 8:52 am

konjak
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thoni dicka qe mbaron me -ak

Mesazh nga Shooter-Ks prej Sun Jul 04, 2010 3:09 pm

qak qak
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 23

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thoni dicka qe mbaron me -ak

Mesazh nga turi prej Sun Jul 04, 2010 5:59 pm

manjak

turi
Antar
Antar

Numri i postimeve : 12
PIKE : 20
Popullariteti Popullariteti : 8
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thoni dicka qe mbaron me -ak

Mesazh nga Nitt-A prej Sun Jul 04, 2010 6:36 pm

aak hahah
avatar
Nitt-A
Antar
Antar

Numri i postimeve : 49
PIKE : 76
Popullariteti Popullariteti : 15
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thoni dicka qe mbaron me -ak

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 07, 2010 9:50 am

papak
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thoni dicka qe mbaron me -ak

Mesazh nga Ti-n-a prej Wed Jul 07, 2010 6:20 pm

kapak
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thoni dicka qe mbaron me -ak

Mesazh nga Genta prej Fri Jul 09, 2010 8:25 am

qak

Genta
Antar
Antar

Numri i postimeve : 7
PIKE : 9
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 09/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thoni dicka qe mbaron me -ak

Mesazh nga Genta-stil prej Fri Jul 09, 2010 8:36 am

gjak
avatar
Genta-stil
Antar
Antar

Numri i postimeve : 13
PIKE : 13
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 09/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thoni dicka qe mbaron me -ak

Mesazh nga RihHana prej Sun Jul 11, 2010 10:02 pm

tupak
avatar
RihHana
Master
Master

Numri i postimeve : 525
PIKE : 575
Popullariteti Popullariteti : 2
Data e regjistrimit : 06/07/2010
Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thoni dicka qe mbaron me -ak

Mesazh nga Linddt prej Mon Jul 12, 2010 10:01 pm

pak
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thoni dicka qe mbaron me -ak

Mesazh nga Bjondina e deqanit prej Tue Jul 13, 2010 10:44 pm

lep-ak
avatar
Bjondina e deqanit
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 58
PIKE : 87
Popullariteti Popullariteti : 3
Data e regjistrimit : 13/07/2010
Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thoni dicka qe mbaron me -ak

Mesazh nga AvaTar-Ks prej Wed Jul 14, 2010 8:59 pm

aak
avatar
AvaTar-Ks
Master
Master

Numri i postimeve : 505
PIKE : 548
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 02/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thoni dicka qe mbaron me -ak

Mesazh nga Miss peja prej Thu Jul 15, 2010 9:40 am

papak..
avatar
Miss peja
Antar
Antar

Numri i postimeve : 4
PIKE : 4
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 15/07/2010
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thoni dicka qe mbaron me -ak

Mesazh nga Shooter-Ks prej Tue Jul 20, 2010 6:02 am

AMAK
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 23

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thoni dicka qe mbaron me -ak

Mesazh nga Valbonja prej Thu Jul 22, 2010 5:18 pm

aak
avatar
Valbonja
Antar
Antar

Numri i postimeve : 13
PIKE : 13
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 22/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thoni dicka qe mbaron me -ak

Mesazh nga lenti prej Sun Jul 25, 2010 7:04 pm

dajak
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thoni dicka qe mbaron me -ak

Mesazh nga Linddt prej Mon Jul 26, 2010 4:07 pm

tik tak
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thoni dicka qe mbaron me -ak

Mesazh nga lenti prej Mon Jul 26, 2010 4:55 pm

qak mak
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thoni dicka qe mbaron me -ak

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 26, 2010 4:57 pm

pi pak
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thoni dicka qe mbaron me -ak

Mesazh nga Krajlica e deqanit prej Wed Aug 04, 2010 6:27 pm

pi pak
avatar
Krajlica e deqanit
Antar
Antar

Numri i postimeve : 7
PIKE : 9
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010
Mosha : 28
Vendbanimi : Deqan

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thoni dicka qe mbaron me -ak

Mesazh nga lenti prej Wed Aug 04, 2010 6:53 pm

a u lodhe kapak
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thoni dicka qe mbaron me -ak

Mesazh nga Akili prej Mon Aug 09, 2010 10:58 am

pak
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thoni dicka qe mbaron me -ak

Mesazh nga Shooter-Ks prej Sun Aug 15, 2010 8:17 am

mak
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 23

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thoni dicka qe mbaron me -ak

Mesazh nga $.Saranda.$ prej Sun Aug 15, 2010 12:36 pm

rak ika
avatar
$.Saranda.$
Master
Master

Numri i postimeve : 525
PIKE : 561
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thoni dicka qe mbaron me -ak

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi