Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

dashuria mund te behet pak e rendesishme mbas ca kohesh qe je bashk me personin

Shko poshtë

dashuria mund te behet pak e rendesishme mbas ca kohesh qe je bashk me personin

Mesazh nga No.i.d prej Sun Jul 04, 2010 8:53 am

dashuria mund te behet pak e rendesishme mbas ca kohesh qe je bashk me personin
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: dashuria mund te behet pak e rendesishme mbas ca kohesh qe je bashk me personin

Mesazh nga turi prej Sun Jul 04, 2010 6:06 pm

une mendoj se osht nermal se behet
Very Happy

turi
Antar
Antar

Numri i postimeve : 12
PIKE : 20
Popullariteti Popullariteti : 8
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi