Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

A e falni zemren lehte....

Shko poshtë

A e falni zemren lehte....

Mesazh nga No.i.d prej Sun Jul 04, 2010 8:58 am

a e falni zemern lehte ne dashuri....
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A e falni zemren lehte....

Mesazh nga Nitt-A prej Sun Jul 04, 2010 6:28 pm

hehe une per veti shum zor
avatar
Nitt-A
Antar
Antar

Numri i postimeve : 49
PIKE : 76
Popullariteti Popullariteti : 15
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A e falni zemren lehte....

Mesazh nga viola prej Sun Jul 11, 2010 6:16 am

Zemra nuk falet heht kurr ,ne dashuri duhesh te kesh shume kujdes,te ja vesh gishtin kokes te medosh mir e mire se kujt po ja fal sa ka vler dhe sa do qendroj aty ,zemra eshte shume delikate po sdite ta huajsh e plagos e thyen qe do te kete psoja ter jeten ,un zemren se fal lehet sepse me duhet per te jetuar dhe jeten time ,prandaj e ruaj dhe se jap leht!
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A e falni zemren lehte....

Mesazh nga Oti prej Sun Jul 11, 2010 6:26 am

edhe une pajtona me mendimin e violes 39
avatar
Oti
Homie
Homie

Numri i postimeve : 270
PIKE : 294
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A e falni zemren lehte....

Mesazh nga Rina%100 prej Sun Aug 15, 2010 12:55 pm

jo ka pun per me ta fal zemern
avatar
Rina%100
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 68
PIKE : 128
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 15/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A e falni zemren lehte....

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Mon Aug 16, 2010 6:52 am

Rina%100 Jo Po ka pUne Mandej shUmee..
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A e falni zemren lehte....

Mesazh nga Linddt prej Mon Aug 16, 2010 5:59 pm

hahah nije sa dit duhet me punu psh per zemern tonen rina haha
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A e falni zemren lehte....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi