Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Kanguri i eksituar sulmon kalimtarët I ri

Shko poshtë

Kanguri i eksituar sulmon kalimtarët I ri

Mesazh nga No.i.d prej Sun Jul 04, 2010 9:10 am

Kanguri i eksituar sulmon kalimtarët I ri
Kanguri i eksituar kapërceu gardhin e një parku dhe pa pikë turpi sulmoi disa kalimtarë rasti në një qytet në veri të Australisë.
Autoritetet e qytetit Tennant Creek në veri të Australisë kohët e fundit kanë pranuar disa thirrje përplot pezëm nga gra të cilat gjatë shëtitjeve të mëngjesit janë sulmuar me agresivitet nga një kangur i eksituar.

“Nuk ka dyshim se çfarë dëshironte ai, ishte i harbuar. Ktheva kokën dhe pashë një kangur të madh pas vetes dhe shpejtova hapin”, tha një grua për një gazetë lokale. Kafshës së rrezikshme i shpëtoi kur hasi në disa kalimtarë tjerë të rastit.

Më vonë po atë ditë një grua tjetër, nënë e tre fëmijëve, u takua me ngacmuesin seksual kur kishte dalë para muzgut për të vrapuar, ndërsa një burrë kaloi shtegun trup për ta goditur me këmbë kangurin.

Policia i tha agjencisë së lajmeve Reuters se nuk do ta ndjekë kangurin e obsesionuar nëse nuk bën telashe më të mëdha.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi