Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Postieri fsheh 20.000 letra në garazh

Shko poshtë

Postieri fsheh 20.000 letra në garazh

Mesazh nga No.i.d prej Sun Jul 04, 2010 9:12 am

Rreth 20.000 letra, disa të vjetra edhe më shumë se dhjetë vjet, janë gjetur në garazhin e një postieri në qytetin amerikan të Philadelphias.
Grumbulli i letrave është zbuluar në prill gjatë vizitës së menaxhmentit të kompanisë në shtëpinë e postierit pas mungesës së tij në punë për disa ditë.

FBI njoftoi se janë nevojitur tre kamionë të postës për t’i tërhequr të gjitha letrat. Hetuesit ende po përpiqen ta gjejnë postierin për ta marrë në pyetje.

Ndërmjet postës së zbuluar gjenden edhe një numër i madh i çeqeve, llogarive dhe letrave zyrtare. Shumica prej tyre janë dërguar në adresat në të cilat pritej të mbërrinin vite më parë.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Postieri fsheh 20.000 letra në garazh

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 12, 2010 2:43 pm

flm shum i mir kurioziteti Very Happy
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi