Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Gjyshja 89-vjeçare pozon për kalendar

Shko poshtë

Gjyshja 89-vjeçare pozon për kalendar

Mesazh nga No.i.d prej Sun Jul 04, 2010 9:13 am


Christiane Luckardt me 89 vitet që ka nuk është fare e kompleksuar që të zhvishet para fotoaparatit, edhe nëse fotografitë e saj i shikon i tërë planeti. Kjo gjyshe nga Gjermania është fotografuar lakuriq për kalendarin e saj me komentin “Kam dashur të ju befasoj të gjithëve”.
Gazeta gjermane “Bild” shkruan se gjyshja është shumë krenare me veten, ndërsa paratë të cilat do t’i grumbullojë nga shitja e kalendarit do t’ia dhurojë fëmijëve të sëmurë.

Ideja për të pozuar lakuriq i lindi kur po lexonte një shpallje në të cilën kërkoheshin modele të vjetra. “Menjëherë i thirra”, tha Luckardt.

Familja dhe miqtë janë befasuar me fotografitë në të cilat Christiane paraqitet e mbështjellë vetëm me një pëlhurë të tejdukshme duke shikuar në objektivin e aparatit dhe nuk duket fare si një gjyshe 89-vjeçare.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gjyshja 89-vjeçare pozon për kalendar

Mesazh nga Linddt prej Thu Aug 19, 2010 9:39 pm

shum e fort kjo no.i.d
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi