Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Vajzat tetëvjeçare vallëzojnë me bikini

Shko poshtë

Vajzat tetëvjeçare vallëzojnë me bikini

Mesazh nga No.i.d prej Sun Jul 04, 2010 9:14 am

Videoja e grupit të vajzave, disa prej të cilave nuk i kanë mbushur ende tetë vjet, derisa vallëzojnë nën tingujt e këngës së Beyonce, “Single Ladies”, ka nxitur luftë në internet.
Në video shihen vajzat të veshura me bikini kuq e zi derisa vallëzojnë në skenë gjatë shout "World of Dance", garën më të madhe të vallëzimit në Amerikë.

Derisa disa prindër thonë se videoja është normale, shikuesit e tmerruar thonë se një paraqitje e tillë është plotësisht e papërshtatshme për vajzat e asaj moshe.

Përkundër ndalimit nga prindërit, shikuesit e videos në YouTube.com kanë lënë mijëra komente, ndërsa shumica pajtohen se vallëzimi është “shumë kontrovers”.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi