Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Shkuan lakuriq në punë për t’i ndihmuar firmës

Shko poshtë

Shkuan lakuriq në punë për t’i ndihmuar firmës

Mesazh nga No.i.d prej Sun Jul 04, 2010 9:14 am

Dy burra dhe dy gra thyen monotoninë e metrosë së Londrës, duke u paraqitur krejtësisht lakuriq në mesin e turmës që po ngutej për punë. Nuk mund të përshkruhet habia e udhëtarëve të rastit.
Me çantat e punës me të cilat fshihnin “pjesët e turpshme” – dhe këpucë në këmbë – ata u lëshuan shkallëve lëvizëse, hipën në vagon, sikur mungesa e rrobave të ishte një gjë krejtësisht normale.

Por në vend se të nisin një trend në hekurudhën nëntokësore, grupi në të vërtetë po promovonte serialin televiziv “The Naked Office”, porosia e të cilit është se personeli duhet të rrisë produktivitetit të punës duke punuar lakuriq, shkruan “Daily Mail”. /
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi