Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

“Llastik insan”

Shko poshtë

“Llastik insan”

Mesazh nga No.i.d prej Sun Jul 04, 2010 9:15 am

Djaloshi turk, Emre Kadir Cevik (12 vjeçar) hyri në librin e rekordeve Guinness sepse ka bërë më së tepërmi lëvizje me këmbë të mbështjella rreth qafe për 360 shkallë në një minutë.
Organizatorët e garës vendosën minimumin me tetë lëvizje sepse kjo ishte një kategori e re, ndërsa djaloshi u shpall rekorder.

Rezultatin e arriti më 23 prill në Denizli të Turqisë.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi