Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Kinezi për drekë ha poçe elektrike

Shko poshtë

Kinezi për drekë ha poçe elektrike

Mesazh nga No.i.d prej Sun Jul 04, 2010 9:16 am


Pesëdhjetëvjeçari Wang Xinjaun thotë se gjatë jetës së tij ka ngrënë më shumë se 15.000 poçe elektrike, pasi një ditë i kishte pëlqyer shumë shija e xhamave të thyer.
“Rastësisht e kam kapërdirë një halë të trashë peshku dhe nuk më ndodhi asgjë. Pastaj nga kureshtja kam provuar të ha xham të thyer dhe asgjë nuk më ndodhi”, thotë Wang Xianjun.

Ai filloi të hajë xhama të thyer sepse thotë se është “ushqyese dhe e shijshme”, deklaroi grykësi i pazakontë për gazetën Metro.

“Nuk i ha çdo ditë, por kohë pas kohë më pëlqen t’i ha. Poçet i ha vetëm për drekë dhe më së shumti një në ditë”, thotë ai

Familjarët thonë se e kanë dërguar te mjeku për ta kontrolluar për shkak të dietës së tij të pazakontë, por duket se ajo ditë nuk ka efekte negative në shëndetin e Wangit.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi