Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

E la burri kur pa numrin e dashnorit në faturën e telefonit

Shko poshtë

E la burri kur pa numrin e dashnorit në faturën e telefonit

Mesazh nga No.i.d prej Sun Jul 04, 2010 9:16 am

Gabriella Nagy kërkon më shumë se 470.000 euro dëmshpërblim nga kompania telefonike “Rogers Wireless” për shkak të shkeljes së privatësisë dhe shkeljes së kontratës, shkruan “Daily Telegraph”.
Në dokumentet e gjykatës Nagy thotë se ka kërkuar nga kompania që fatura e saj telefonike t’i dërgohet në emër të saj dhe në adresën e shtëpisë së saj, por në vend të kësaj faturën për televizion, internet dhe telefon e dërguan në adresën e burrit të saj.

Burri filloi të dyshojë kur pa një numër të thirrur shpesh në faturë, dhe pasi e thirri, burri në anën tjetër të linjës i tha se që tre muaj kishte filluar një lidhje me Nagyn. Bashkëshorti e la Gabriellan dhe fëmijët e tyre në gusht të vitit 2007.

Zyrtarë të kompanisë telefonike thonë se ata kanë bërë bashkë faturat me kërkesë të çiftit. “Nuk mund të kemi përgjegjësi për vendimet private të klientëve tanë”, tha një zëdhënës i kompanisë.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E la burri kur pa numrin e dashnorit në faturën e telefonit

Mesazh nga Bukuroshja Dq prej Sun Jul 04, 2010 10:13 am

thnx
avatar
Bukuroshja Dq
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 91
PIKE : 128
Popullariteti Popullariteti : 8
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 24
Vendbanimi : kS

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E la burri kur pa numrin e dashnorit në faturën e telefonit

Mesazh nga No.i.d prej Fri Jul 16, 2010 11:50 am

bigok
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E la burri kur pa numrin e dashnorit në faturën e telefonit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi