Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Mos i bëni femrat nervoz në parking!

Shko poshtë

Mos i bëni femrat nervoz në parking!

Mesazh nga No.i.d prej Sun Jul 04, 2010 9:18 amMos i bëni femrat nervoz në parking!
« : Maj 21, 2010, 08:52:28 MD »
Pergjigju me citim
Si t’i hakmerreni shoferit i cili ua zë parkingun para hundëve, vetëm pse jeni pak më të ngathët? Kjo shofere gjeti një mënyrë të përkryer.
Edhe pse gjithmonë na bëjnë të qeshin tentimet e dështuara për parking, të lë pa mend ideja e një shofereje femër të cilës një shofer i pakulturuar ia mori përparësinë dhe u parkua në vendin e saj.

Shoferja po kërkonte një vend të lirë në parking, dhe pak eci përpara për tu kthyer “rikverc”. Por pasi ndërroi marshet pak më ngadalë, për të qindtat e sekondës ia zuri vendin një shofer i pakulturuar. Por shoferja e gjeti zgjidhjen – u fut disi në hapësirën e ngushtë që i mbeti dhe hapi kabrioletin doli nga automobili dhe la shoferin tjetër të bllokuar.


avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mos i bëni femrat nervoz në parking!

Mesazh nga No.i.d prej Sun Jul 04, 2010 9:19 am

avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi