Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Kërkohet një testues birrash

Shko poshtë

Kërkohet një testues birrash

Mesazh nga No.i.d prej Sun Jul 04, 2010 9:19 am

Kërkohet një testues birrash

Profesioni i vjetër qindravjeçar – testues i birrave angleze – përsëri u paraqit në bursën e punës në Londër, e cila e përshkruan si punën më të mirë në botë.
Konkursi në të cilin kërkohet një vullnetar i cili do të “shijojë” kualitetin e birrave nëpër pubet e Londrës është publikuar nga bursa “Spitalfields” e themeluar më 1683.

Malcom Ball, shefi i firmës e cila udhëheq bursën e punësimit, ka ftuar të gjithë të interesuarit të paraqiten për punë. Kandidati potencial duhet të provojë shijet e ndryshme të birrave nëpër pubet e Londrës.

Shefi tha se kandidati fitues duhet të tregojë shkathtësi në identifikimin e birrave lokale, rajonale, nacional dhe ndërkombëtare deh duhet të jetë i përkushtuar për punë.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi