Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Zbulohet një gjallesë bizare në Kanada

Shko poshtë

Zbulohet një gjallesë bizare në Kanada

Mesazh nga No.i.d prej Sun Jul 04, 2010 9:20 am

Banorët e një qyteti të vogël në Kanada u tmerruan kur nxorën nga liqeni i qytetit të tyre trupin e një gjallese bizare.
Kjo gjallesë e pazakontë, trupi i të cilës është i mbuluar me qime të shpeshta është zbuluar nga dy inferimiere në qytetin Kitchenuhmaykoosib në Ontario, derisa po shëtisnin qentë.

Sipas agjencive të lajmeve, qeni së pari filloi ta nuhasë në breg të liqenit, ndërsa gratë zbuluan se çfarë po nuhaste qeni, por mbetën të tmerruara kur qeni filloi të tërheqë më në breg krijesën e çuditshme.

Rreth kësaj gjallese filluan të grumbullohen shumë njerëz të cilët e fotografuan dhe filluan t’i marrin në pyetje motrat medicinave, ndërsa më pas u larguan duke lënë kafshën e ngordhur në plazh. Kur disa banorë u kthyen më vonë trupi i gjallesës ishte zhdukur
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi