Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Motoçiklisti lakuriq godet automobilin e policisë

Shko poshtë

Motoçiklisti lakuriq godet automobilin e policisë

Mesazh nga No.i.d prej Sun Jul 04, 2010 9:22 am

Motoçiklisti lakuriq godet automobilin e policisë

Një aksident pa lidhje por edhe interesant ndodhi ku tjetër pos në SHBA, ku njerëzit se kanë problem ta ekspozojnë lakuriqësinë e tyre haptas.
Njëri prej tyre ishte edhe motoçiklisti 35 vjeçar i cili vendosi që lakuriq të shëtiste nëpër qytetin e Arkansasit në SHBA. Shpejtë atë e pa policia dhe u vu në ndjekje të tij. Por ndjekja përfundoi kur motoçiklisti i paturp u përplas në një automobil tjetër të policisë duke dëmtuar të dyja automjetet.

Natyrisht, atë e pret dënimi me burg jo pse kishte vozitur lakuriq, por që shkaktoi aksident trafiku. Aksidenti ka mundur të përfundojë edhe më keq.

Dëshmitarët e rastit tërë kohën u kënaqën me pamjen e motoçiklistit lakuriq.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi