Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Kalimtarët marrin ligjin në duart e veta

Shko poshtë

Kalimtarët marrin ligjin në duart e veta

Mesazh nga C.r.b.n prej Sun Jul 04, 2010 9:29 am

avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kalimtarët marrin ligjin në duart e veta

Mesazh nga C.r.b.n prej Sun Jul 04, 2010 9:29 am

Kamera e rrugës në Wenzhou të Kinës ka incizuar një skenë të pabesueshme të kalimtarëve të zemëruar të cilët kapën dhe rrahën dajak dy hajna të cilët me motoçikletën e tyre u përpoqën t’ia vidhnin çantën një gruaje.
Hajnat u përpoqën të arratiseshin me motoçikletë por reagimi i shpejtë i kalimtarëve dhe dyqanxhinjve detyroi hajnat që të ktheheshin nga kishin ardhur. Kamera regjistroi çastin kur njëri prej dy motoristëve goditi një kombibus para se të arrinte të arratisje. Aty gjërat shkuan keq për kriminelët.

Njerëzit të cilët i dolën menjëherë në ndihmë gruas u armatosën me çfarë gjetën para vetes dhe hajnat e rrethuar filluan t’i godasin. Në fund arriti policia dhe arrestoi kriminelët, ndërsa ata më pas u dërguan në spital ku iu ofrua ndihma mjekësore pas lëndimeve të shkaktuara nga masa e zemëruar.
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi