Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

E PABESUESHME POR E VERTET !!!!

Shko poshtë

E PABESUESHME POR E VERTET !!!!

Mesazh nga C.r.b.n prej Sun Jul 04, 2010 9:30 am


Guatemala City-Dje një sinkhole gjigant ka gëlltitur një ndërprerje të tërë në qendër të qytetit: përreth, Pacaya vdekjeprurës vullkan nxjerr edhe një raund të një shpërthimi, vizualisht e ngjashme me një ndërtesë te re atomike. Populli është në një gjendje shoku dhe krahinat periferike janë shkatërruar.

Mijëra janë të pastrehë, numëri e vdekjes rritet çdo ditë dhe aeroporti ndërkombëtar është mbyllur për shkak të zhavorit e zezë që mbulon pistën. Qytete në anën Paqësor janë ende të izoluar, pa energji dhe ujë. 31st1-2 shënoj e shpërthimin e vullkanit Pacaya dhe tërbim e stuhi tropikale Agatha ka lënë vendin të rimëkëmbur, psychically dhe fizikisht. Shkollat janë të mbyllura, ngjarjet janë anuluar dhe madje edhe të Lotarisë Kombëtare që shtyhet. Gjithkush e di se jetët e të cilëve janë ndikuar, të dëmtuara ose të shkatërruara. Kjo nuk është një ngjarje e papërcaktuar apo të izoluar, kapur dhe transmetuar në lajmet e orës gjashtë: kjo është personale. Presidenti deklaroi një 'Gjendje së javën e kaluar ka degjuar krisma' .... se ajo nuk ishte vetem kjo por do të jetë edhe më keq.
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E PABESUESHME POR E VERTET !!!!

Mesazh nga C.r.b.n prej Sun Jul 04, 2010 9:30 am

avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E PABESUESHME POR E VERTET !!!!

Mesazh nga lenti prej Sun Jul 25, 2010 6:43 pm

kur ska ardh te na
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E PABESUESHME POR E VERTET !!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi