Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Elefanti i cirkut shëtiti Zurichun

Shko poshtë

Elefanti i cirkut shëtiti Zurichun

Mesazh nga C.r.b.n prej Sun Jul 04, 2010 9:33 amElefanti i cirkut shëtiti Zurichun
« : Qershor 08, 2010, 12:11:43 MD »
Pergjigju me citim


Elefanti Sabu, i cili iku nga cirku, shëtiti nëpër qendrën tregtare të Zurichut dhe në fund e bëri një xhiro në liqenin e qytetit.
Policia zvicerane njoftoi se elefanti Sabu i cili shëtiti qendrën tregtare bankare nuk ka shkaktuar kurrfarë dëmi.

Zëdhënësi i policisë Michael Wirz tha se policët e ndoqën Sabunë për një orë rresht nëpër qytet, derisa roja e tij nuk mund ta kthente nën kontroll dhe ta dërgonte në cirk.

Zëdhënësi i cirkut, Knie Niklaus Leuenberger thotë se elefanti me siguri kishte ikur para se të ngarkohej në rimorkio. Filmin e shkurtër të Sabusë i cili shëtitet nëpër Zurich

shiko ketu: http://www.20min.ch/videotv/?vid=118466&cid=105
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi