Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Disa gabime te cuditshme te Microsoft.

Shko poshtë

Disa gabime te cuditshme te Microsoft.

Mesazh nga Bukuroshja Dq prej Sun Jul 04, 2010 9:55 am

Nje indian ka zbuluar qe ne sistemet operativ windows nuk eshte e mundur te krijosh nje folder ( kartel) me emrin " Con " .

Provoni te hapni nje folder te ri dhe ti vendosni emrin: " Con " ( pa thonjeza) .
avatar
Bukuroshja Dq
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 91
PIKE : 128
Popullariteti Popullariteti : 8
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 23
Vendbanimi : kS

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Disa gabime te cuditshme te Microsoft.

Mesazh nga Bukuroshja Dq prej Sun Jul 04, 2010 9:56 am

Per ata qe perdorin sistemin windows.

1. Hapne notepad-in ( Blocco note)
2. Shkruani keto fjale: " Bush hid the facts " ( pa thonjeza)
3. Beheni " Save" kete file me nje emer qe deshironi.
4. Hapeni serisht kete file qe sapo e bete " Save " .

==> Do ju dali dicka e pabesueshme!
avatar
Bukuroshja Dq
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 91
PIKE : 128
Popullariteti Popullariteti : 8
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 23
Vendbanimi : kS

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Disa gabime te cuditshme te Microsoft.

Mesazh nga Bukuroshja Dq prej Sun Jul 04, 2010 9:57 am

Kete e ka zbuluar nje brazilian

1) Hapni Microsoft Office Word
2) Shkruani ne word " =rand (200, 99) " ( pa thonjza )
3) Beni " Enter " ( Invio) .

Shikoni cfar ndodh....
avatar
Bukuroshja Dq
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 91
PIKE : 128
Popullariteti Popullariteti : 8
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 23
Vendbanimi : kS

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Disa gabime te cuditshme te Microsoft.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi