Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

a i besoni enderrave?

Shko poshtë

a i besoni enderrave?

Mesazh nga No.i.d prej Sun Jul 04, 2010 10:41 am

une po,,,cdo gje qe shof ne onderr me bohen te verteta,,,,po ce do shof vetem ondrra te kqija
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: a i besoni enderrave?

Mesazh nga Nitt-A prej Sun Jul 04, 2010 6:19 pm

pak a shum!
avatar
Nitt-A
Antar
Antar

Numri i postimeve : 49
PIKE : 76
Popullariteti Popullariteti : 15
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: a i besoni enderrave?

Mesazh nga Luani-N prej Mon Jul 05, 2010 9:14 pm

haha qfare teme e mir

une ju besoj ndisa raste
avatar
Luani-N
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 188
PIKE : 225
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: a i besoni enderrave?

Mesazh nga Greta krasniqi prej Mon Jul 05, 2010 10:34 pm

hiq sju besoj

Greta krasniqi
Antar
Antar

Numri i postimeve : 2
PIKE : 2
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: a i besoni enderrave?

Mesazh nga NR-1 prej Mon Jul 05, 2010 10:40 pm

hiq

NR-1
Antar
Antar

Numri i postimeve : 4
PIKE : 4
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: a i besoni enderrave?

Mesazh nga adelina th prej Mon Jul 05, 2010 10:50 pm

pak a shum

adelina th
Antar
Antar

Numri i postimeve : 1
PIKE : 1
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: a i besoni enderrave?

Mesazh nga Rebelka prej Wed Jul 07, 2010 9:46 am

une ju besoj

Rebelka
Antar
Antar

Numri i postimeve : 11
PIKE : 18
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: a i besoni enderrave?

Mesazh nga lirija.de prej Wed Jul 07, 2010 10:17 am

edhe une i besoj endrave ne disa raste ku nuk kan te bejne me fantazi ....................................P

lirija.de
Antar
Antar

Numri i postimeve : 5
PIKE : 5
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: a i besoni enderrave?

Mesazh nga cani prej Wed Jul 07, 2010 4:48 pm

po une besoj ne andrrra sepseee me kandodhur 3 her

cani
Antar
Antar

Numri i postimeve : 10
PIKE : 12
Popullariteti Popullariteti : 2
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: a i besoni enderrave?

Mesazh nga Linddt prej Wed Jul 07, 2010 6:09 pm

ma sa po e shoh duhet me hap 1 sondatazh per ket pytje?
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: a i besoni enderrave?

Mesazh nga Ti-n-a prej Wed Jul 07, 2010 6:20 pm

une hiq sju besoj
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: a i besoni enderrave?

Mesazh nga RihHana prej Thu Jul 08, 2010 9:31 am

edhe une i besoj endrave ne disa raste ku nuk kan te bejne me fantazi
avatar
RihHana
Master
Master

Numri i postimeve : 525
PIKE : 575
Popullariteti Popullariteti : 2
Data e regjistrimit : 06/07/2010
Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: a i besoni enderrave?

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 12, 2010 2:42 pm

nuk ju besoj
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: a i besoni enderrave?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi