Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Qka mendoni per forumin...

Shko poshtë

Qka mendoni per forumin...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jul 04, 2010 4:43 pm

Qka mendoni per forumin...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka mendoni per forumin...

Mesazh nga Nitt-A prej Sun Jul 04, 2010 6:17 pm

bravo shum i mir
avatar
Nitt-A
Antar
Antar

Numri i postimeve : 49
PIKE : 76
Popullariteti Popullariteti : 15
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka mendoni per forumin...

Mesazh nga Donaa prej Mon Jul 05, 2010 9:02 pm

teper i mir forum
avatar
Donaa
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 67
PIKE : 104
Popullariteti Popullariteti : 8
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka mendoni per forumin...

Mesazh nga Luani-N prej Mon Jul 05, 2010 9:13 pm

veq perpara shum tfort jeni
avatar
Luani-N
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 188
PIKE : 225
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka mendoni per forumin...

Mesazh nga C.r.b.n prej Mon Jul 05, 2010 9:22 pm

shum i mir
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka mendoni per forumin...

Mesazh nga Greta krasniqi prej Mon Jul 05, 2010 10:34 pm

shum i mir ani portrali teper shum i mir

Greta krasniqi
Antar
Antar

Numri i postimeve : 2
PIKE : 2
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka mendoni per forumin...

Mesazh nga NR-1 prej Mon Jul 05, 2010 10:39 pm

shum pom pelqen

NR-1
Antar
Antar

Numri i postimeve : 4
PIKE : 4
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka mendoni per forumin...

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jul 06, 2010 10:18 am

teper forum i mir...
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka mendoni per forumin...

Mesazh nga RihHana prej Tue Jul 06, 2010 8:19 pm

shum te mir e paski bo edhe pos... shum paski hahah
edhe disajni shum i mir
avatar
RihHana
Master
Master

Numri i postimeve : 525
PIKE : 575
Popullariteti Popullariteti : 2
Data e regjistrimit : 06/07/2010
Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka mendoni per forumin...

Mesazh nga cani prej Wed Jul 07, 2010 4:52 pm

une mendoj se edhe i mir po nermal se dihet fillestarrrrrrrrrrr....

cani
Antar
Antar

Numri i postimeve : 10
PIKE : 12
Popullariteti Popullariteti : 2
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka mendoni per forumin...

Mesazh nga Linddt prej Wed Jul 07, 2010 6:07 pm

thnx
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka mendoni per forumin...

Mesazh nga Oti prej Sun Jul 11, 2010 5:34 am

shum forum i mir bananarocker
avatar
Oti
Homie
Homie

Numri i postimeve : 270
PIKE : 294
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka mendoni per forumin...

Mesazh nga viola prej Sun Jul 11, 2010 5:55 am

Ka nje pamje te mrekullushme ,por me e rendesishma eshte se i duken Ataret shum te sjellshem dhe ka mirkuptim ne mes tyre dhe kjo ka rendesi te madhe ,ju pergezoj per Forumin
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka mendoni per forumin...

Mesazh nga Oti prej Sun Jul 11, 2010 6:13 am

flm shum viola per kto fjal me vler bestfriends
avatar
Oti
Homie
Homie

Numri i postimeve : 270
PIKE : 294
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka mendoni per forumin...

Mesazh nga Elisa prej Fri Jul 16, 2010 10:02 am

flm viola une mendoj se forumi shum i mir
avatar
Elisa
Antar
Antar

Numri i postimeve : 3
PIKE : 3
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 16/07/2010
Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka mendoni per forumin...

Mesazh nga viola prej Fri Jul 16, 2010 11:09 am

Forumi jo vetem qe eshte i bukur fatnatstik por me bejne shume pershtypje Antaret e tij,me sjelljet te duhura te mira qe i nevojiten taman nje shoqerie te paster!
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka mendoni per forumin...

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 16, 2010 11:26 am

flm viola 17722
edhe ti je shum e sjellshme...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka mendoni per forumin...

Mesazh nga Shooter-Ks prej Tue Jul 20, 2010 5:59 am


fllm viola
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 23

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka mendoni per forumin...

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jul 20, 2010 5:27 pm

39
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka mendoni per forumin...

Mesazh nga lenti prej Sun Jul 25, 2010 7:28 pm

shum te mir jeni bravo
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka mendoni per forumin...

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Tue Aug 03, 2010 10:16 am

Miire Kokaaa
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 26
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka mendoni per forumin...

Mesazh nga No.i.d prej Wed Aug 04, 2010 2:26 pm

mir mir sosht keq edhe pse forum i ri osht
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka mendoni per forumin...

Mesazh nga Linda-gjk prej Wed Aug 04, 2010 5:41 pm

pom pelqen

Linda-gjk
Antar
Antar

Numri i postimeve : 7
PIKE : 9
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka mendoni per forumin...

Mesazh nga lenti prej Wed Aug 04, 2010 6:47 pm

klm mir pra pak osht i ri ama ka mu bo edhe ma i mir
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka mendoni per forumin...

Mesazh nga {{S....S}} prej Wed Aug 04, 2010 9:41 pm

bume forum

{{S....S}}
Antar
Antar

Numri i postimeve : 7
PIKE : 7
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka mendoni per forumin...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi