Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

si ia ke shprehur per te pare her dashurine partnerit?

Shko poshtë

si ia ke shprehur per te pare her dashurine partnerit?

Mesazh nga Nitt-A prej Sun Jul 04, 2010 6:30 pm

si ia ke shprehur per te pare her dashurine partnerit?
avatar
Nitt-A
Antar
Antar

Numri i postimeve : 49
PIKE : 76
Popullariteti Popullariteti : 15
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: si ia ke shprehur per te pare her dashurine partnerit?

Mesazh nga C.r.b.n prej Sun Aug 01, 2010 4:59 pm

sjom e dashurume
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: si ia ke shprehur per te pare her dashurine partnerit?

Mesazh nga Akili prej Mon Aug 09, 2010 11:10 am

une sjam i dashurum po do tja kisha shpreh direkt ne sy te dua...
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: si ia ke shprehur per te pare her dashurine partnerit?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi