Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

nga partneri pritni t'jua pushtoj zemren me:

Shko poshtë

nga partneri pritni t'jua pushtoj zemren me:

Mesazh nga Nitt-A prej Sun Jul 04, 2010 6:31 pm

~ me fjalen te dua zemer
~ gjera praktike
~ endrra per dashuri te perjetshme '
cila prej ketyre mendoni qe ja vlen nje person tju pushtoj zemren apo ka diqka tjeter
avatar
Nitt-A
Antar
Antar

Numri i postimeve : 49
PIKE : 76
Popullariteti Popullariteti : 15
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi