Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

- Zhvillohet ceremonia e MTV video music awards

Shko poshtë

- Zhvillohet ceremonia e MTV video music awards

Mesazh nga No.i.d prej Mon Jul 05, 2010 7:55 am

Ne Las Vegas, naten e mbremshme u zhvillua ceremonia e ndarjes se cmimeve te rendesishme te muzikes mtv video music awards, ceremoni e cila mbahet per te here te pare ne vendin e kazinove dhe dritave. Ishte ylli I muzikes, por njekohesisht edhe skandaleve, Britni Spirs, e cila hapi ceremonine madheshtore me kengen qe do ta riktheje ne tregun muzikor, Gimme More. Me nje performance thuajse strip, 25 vjecarja arriti te binde adhuruesit e saj se edhe pas lindjes se dy djemve, divorcit te saj me Kevin Federline dhe rehabilitimit ne spital, ajo vazhdon te jete ne forme te shkelqyer kur del ne skene.

Artisti qe doli me I fituar ishte Justin Timberlake me kater statuja, si kengetari me I mire mashkull I vitit, Beyonce fitoi nje statuje, per duetin e saj me ylli nga kolumbia Shakira, per kengen Beautiful Liar, ndersa Rihana, zbulimi I ketij viti fitoi cmimin me te rendesishem, video me e mire e vitit per kengen Umbrella, bashkepunim me reperin Jay Z. Kete vit, shfaqja u karakterizua nga nje sere skandalesh, kur ish bashkehorti I Pamela Anderson, ylli I muzikes Rock, Tomy Lee, u rrah ne mes te skenes me bashkeshortin aktual te ish yllit te Baywatch, Kid Rock. Te dy u shoqeruan nga policia drejt komisariatit me te afert.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi