Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Assassins Creed REPACK RELOADED

Shko poshtë

Assassins Creed REPACK RELOADED

Mesazh nga No.i.d prej Mon Jul 05, 2010 10:07 amAssassins Creed REPACK RELOADED

04/2008 :..... RELEASE.DATE .. PROTECTION .......: Safedisc
1 :.......... DISC(S) .. GAME.TYPE ........: Action

Language: Assassins Creed REPACK RELOADED Assassins Creed REPACK RELOADED Assassins Creed REPACK RELOADED Assassins Creed REPACK RELOADED Assassins Creed REPACK RELOADED
Repack note:
~~~~~~~~~~~~
With this repack you can play the entire game.

Game info:
~~~~~~~~~~
The first game in the Assassin's Creed franchise is set in 1191 AD, when the
Third Crusade was tearing the Holy Land apart. Shrouded in secrecy and
feared for their ruthlessness, the Assassins intend to stop the hostilities
by suppressing both sides of the conflict. Players, assuming the role of
the main character Altair, will have the power to throw their immediate
environment into chaos and to shape events during this pivotal moment in
history.

1. Unrar.
2. Burn the image.
3. Install the game.
4. Copy the cracked executable over from the Crack directory on the DVD to
your installation directory.
5. Play the game.

Assassins Creed REPACK RELOADEDRapidShare.com
rapidshare.com Assassins.Creed.REPACK-RELOADED.part01.rar
rapidshare.com Assassins.Creed.REPACK-RELOADED.part02.rar
rapidshare.com Assassins.Creed.REPACK-RELOADED.part03.rar
rapidshare.com Assassins.Creed.REPACK-RELOADED.part04.rar
rapidshare.com Assassins.Creed.REPACK-RELOADED.part05.rar
rapidshare.com Assassins.Creed.REPACK-RELOADED.part06.rar
rapidshare.com Assassins.Creed.REPACK-RELOADED.part07.rar
rapidshare.com Assassins.Creed.REPACK-RELOADED.part08.rar
rapidshare.com Assassins.Creed.REPACK-RELOADED.part09.rar
rapidshare.com Assassins.Creed.REPACK-RELOADED.part10.rar
rapidshare.com Assassins.Creed.REPACK-RELOADED.part11.rar
rapidshare.com Assassins.Creed.REPACK-RELOADED.part12.rar
rapidshare.com Assassins.Creed.REPACK-RELOADED.part13.rar
rapidshare.com Assassins.Creed.REPACK-RELOADED.part14.rar
rapidshare.com Assassins.Creed.REPACK-RELOADED.part15.rar
rapidshare.com Assassins.Creed.REPACK-RELOADED.part16.rar
rapidshare.com Assassins.Creed.REPACK-RELOADED.part17.rar
rapidshare.com Assassins.Creed.REPACK-RELOADED.part18.rar
rapidshare.com Assassins.Creed.REPACK-RELOADED.part19.rar
rapidshare.com Assassins.Creed.REPACK-RELOADED.part20.rar
rapidshare.com Assassins.Creed.REPACK-RELOADED.part21.rar
rapidshare.com Assassins.Creed.REPACK-RELOADED.part22.rar
rapidshare.com Assassins.Creed.REPACK-RELOADED.part23.rar
rapidshare.com Assassins.Creed.REPACK-RELOADED.part24.rar
rapidshare.com Assassins.Creed.REPACK-RELOADED.part25.rar
rapidshare.com Assassins.Creed.REPACK-RELOADED.part26.rar
rapidshare.com Assassins.Creed.REPACK-RELOADED.part27.rar
rapidshare.com Assassins.Creed.REPACK-RELOADED.part28.rar
rapidshare.com Assassins.Creed.REPACK-RELOADED.part29.rar
rapidshare.com Assassins.Creed.REPACK-RELOADED.part30.rar
rapidshare.com Assassins.Creed.REPACK-RELOADED.part31.rar
rapidshare.com Assassins.Creed.REPACK-RELOADED.part32.rar
rapidshare.com Assassins.Creed.REPACK-RELOADED.part33.rar
rapidshare.com Assassins.Creed.REPACK-RELOADED.part34.rar
Kodi:
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi