Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Qka ka 3re sot....?

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Qka ka 3re sot....?

Mesazh nga Nitt-A prej Mon Jul 05, 2010 10:33 am

Qka ka 3re sot....?
avatar
Nitt-A
Antar
Antar

Numri i postimeve : 49
PIKE : 76
Popullariteti Popullariteti : 15
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka ka 3re sot....?

Mesazh nga Donaa prej Mon Jul 05, 2010 9:00 pm

vet e re ka ti qka ka tre...
avatar
Donaa
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 67
PIKE : 104
Popullariteti Popullariteti : 8
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka ka 3re sot....?

Mesazh nga Luani-N prej Mon Jul 05, 2010 9:15 pm

haha nije donen

san hiq ska tre edhe 1 jav po shkoj npushime
avatar
Luani-N
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 188
PIKE : 225
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka ka 3re sot....?

Mesazh nga Nerma prej Tue Jul 06, 2010 1:10 pm

u kallem ;)

Nerma
Antar
Antar

Numri i postimeve : 2
PIKE : 2
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 06/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka ka 3re sot....?

Mesazh nga cani prej Wed Jul 07, 2010 4:53 pm

sot ka tre se ka me lujt germanya me spanjen dhe mendoj se do fitoj germany

cani
Antar
Antar

Numri i postimeve : 10
PIKE : 12
Popullariteti Popullariteti : 2
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka ka 3re sot....?

Mesazh nga Linddt prej Wed Jul 07, 2010 6:06 pm

gjermania ishalla fiton
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka ka 3re sot....?

Mesazh nga Genta-stil prej Fri Jul 09, 2010 8:35 am

kuku humbii gjermania hahha
une jom ken ne spanjen
avatar
Genta-stil
Antar
Antar

Numri i postimeve : 13
PIKE : 13
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 09/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka ka 3re sot....?

Mesazh nga viola prej Fri Jul 09, 2010 10:05 am

Genta-stil shkruajti:kuku humbii gjermania hahha
une jom ken ne spanjen

Ka humb ne loj por jo ne vlera

Te reja sot qe u bera pjes e keti forumi
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka ka 3re sot....?

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 09, 2010 10:30 am

Genta-stil shkruajti:kuku humbii gjermania hahha
une jom ken ne spanjen

Genta sa per lojen une mendoj se Gjermania
e ka meritu kupen 2010 edhe pse lojen me spanje nuk ka lujt
mir po lojt tjera e keni pa edhe vet Very Happy
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka ka 3re sot....?

Mesazh nga No.i.d prej Sat Jul 10, 2010 11:23 am

bestfriends
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka ka 3re sot....?

Mesazh nga C.r.b.n prej Sat Jul 10, 2010 6:11 pm

neser po shkoj ndurrs happydance
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka ka 3re sot....?

Mesazh nga Ti-n-a prej Sat Jul 10, 2010 7:20 pm

a pom mer me veti c.r.b.n Embarassed
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka ka 3re sot....?

Mesazh nga Oti prej Sun Jul 11, 2010 5:34 am

disa postime treja prej meje Embarassed
avatar
Oti
Homie
Homie

Numri i postimeve : 270
PIKE : 294
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka ka 3re sot....?

Mesazh nga viola prej Sun Jul 11, 2010 5:57 am

Vet jam e re un
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka ka 3re sot....?

Mesazh nga Linddt prej Sun Jul 11, 2010 7:25 am

haha gz per ty viola bigok
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka ka 3re sot....?

Mesazh nga No.i.d prej Sun Jul 11, 2010 7:04 pm

jom met shtatzan hahahhah hugs
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka ka 3re sot....?

Mesazh nga Genta-stil prej Sun Jul 11, 2010 8:54 pm

No.i.d shkruajti:jom met shtatzan hahahhah hugs

hahhah a hajgare a
avatar
Genta-stil
Antar
Antar

Numri i postimeve : 13
PIKE : 13
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 09/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka ka 3re sot....?

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 12, 2010 2:41 pm

ahhaha
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka ka 3re sot....?

Mesazh nga lenti prej Thu Jul 29, 2010 5:45 pm

Genta-stil shkruajti:
No.i.d shkruajti:jom met shtatzan hahahhah hugs

hahhah a hajgare a

Jo pernime sa e lodht koke bre
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka ka 3re sot....?

Mesazh nga No.i.d prej Thu Jul 29, 2010 11:11 pm

qka je ka don me thon hawer sa e lodht 326909
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka ka 3re sot....?

Mesazh nga Marigona-sweet prej Fri Jul 30, 2010 11:25 pm

Njerz ju lutem qetsonu....
avatar
Marigona-sweet
Antar
Antar

Numri i postimeve : 11
PIKE : 12
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 30/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka ka 3re sot....?

Mesazh nga Bukuroshja Dq prej Sun Aug 01, 2010 5:55 pm

jam ardh prej pushimeve verore mas 2 jave
avatar
Bukuroshja Dq
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 91
PIKE : 128
Popullariteti Popullariteti : 8
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 23
Vendbanimi : kS

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka ka 3re sot....?

Mesazh nga lenti prej Sun Aug 01, 2010 7:34 pm

qysh kalove pra
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka ka 3re sot....?

Mesazh nga No.i.d prej Wed Aug 04, 2010 2:29 pm

disa info prej meje ne forum sot
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka ka 3re sot....?

Mesazh nga Akili prej Tue Aug 17, 2010 9:44 am

sen sot hiq ska tre
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka ka 3re sot....?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi