Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

A mendoni se tek ne nkosov nshumicen e rastev ekziston paragjykimi??

Shko poshtë

A mendoni se tek ne nkosov nshumicen e rastev ekziston paragjykimi??

Mesazh nga Luani-N prej Mon Jul 05, 2010 9:18 pm

A mendoni se tek ne nkosov nshumicen e rastev ekziston paragjykimi??
avatar
Luani-N
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 188
PIKE : 225
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni se tek ne nkosov nshumicen e rastev ekziston paragjykimi??

Mesazh nga Luani-N prej Mon Jul 05, 2010 9:19 pm

une mendoj se po edhe per ket arsye e hapa ket tem
ta shprehni edhe ju mendimin tuja
avatar
Luani-N
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 188
PIKE : 225
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni se tek ne nkosov nshumicen e rastev ekziston paragjykimi??

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 12, 2010 2:37 pm

pajtona me mendimin tuaj 39
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni se tek ne nkosov nshumicen e rastev ekziston paragjykimi??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi