Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Pergjigjet e problemeve te thjeshte.

Shko poshtë

Pergjigjet e problemeve te thjeshte.

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jul 06, 2010 11:00 am

Ketu do te gjeni pergjigjet e te gjithe problemeve.
Ju keshilloj te provoni ti zgjidhni vete para se te shihni pergjigjet.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigjet e problemeve te thjeshte.

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jul 06, 2010 11:00 am

Ne nje pallat presidentor takohen 15 presidente nga 15 vende te ndryshme. Para se te ulen ne tavoline per te biseduar secili nga Presidentet i shtrengon doren ?do presidenti tjeter.

Sa shtrengime duarsh jan bere gjithesej?


Sipas meje i bie 225 shterngime duarsh
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigjet e problemeve te thjeshte.

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jul 06, 2010 11:00 am

5 shoke ulen ne te njejtin stol.
Arbeni eshte ulur me afer Dorines, se sa Esmeralda ndaj Arbenit.
Daniela eshte midis Arbenit dhe Dorines , por s'eshte e thene qe te jet ngjitur me te dyve.
Esmeralda eshte ulur ne te djathten e Gencit, kurse Dorina nuk eshte ulur ngjitur Gencit.

Si jane ulur shoket nga e majta ne te djathte?
Dorina,Daniela,Arbeni,Genci,Esmeralda
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigjet e problemeve te thjeshte.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi