Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Bised me 3 fjal

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

Bised me 3 fjal

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 06, 2010 10:06 pm

une po filloj
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Bised me 3 fjal

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jul 06, 2010 11:12 pm

sa osht ora
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Bised me 3 fjal

Mesazh nga Luani-N prej Tue Jul 06, 2010 11:16 pm

skom valla or
avatar
Luani-N
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 188
PIKE : 225
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Bised me 3 fjal

Mesazh nga Rebelka prej Wed Jul 07, 2010 9:40 am

une kom or

Rebelka
Antar
Antar

Numri i postimeve : 11
PIKE : 18
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Bised me 3 fjal

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 07, 2010 9:51 am

po edhe une
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Bised me 3 fjal

Mesazh nga Bukuroshja Dq prej Wed Jul 07, 2010 9:59 am

ti ki or
avatar
Bukuroshja Dq
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 91
PIKE : 128
Popullariteti Popullariteti : 8
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 23
Vendbanimi : kS

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Bised me 3 fjal

Mesazh nga Donaa prej Wed Jul 07, 2010 10:26 am

ora edhe tet
avatar
Donaa
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 67
PIKE : 104
Popullariteti Popullariteti : 8
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Bised me 3 fjal

Mesazh nga Linddt prej Wed Jul 07, 2010 6:03 pm

mvjen mir shum
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Bised me 3 fjal

Mesazh nga Ti-n-a prej Wed Jul 07, 2010 6:19 pm

edhe mu gjithashtu
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Bised me 3 fjal

Mesazh nga Genta prej Fri Jul 09, 2010 8:24 am

une spo di...

Genta
Antar
Antar

Numri i postimeve : 7
PIKE : 9
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 09/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Bised me 3 fjal

Mesazh nga Genta-stil prej Fri Jul 09, 2010 8:38 am

une jom mir
avatar
Genta-stil
Antar
Antar

Numri i postimeve : 13
PIKE : 13
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 09/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Bised me 3 fjal

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 09, 2010 8:54 am

gz per ty
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Bised me 3 fjal

Mesazh nga viola prej Fri Jul 09, 2010 10:24 am

Jam viola dreqi
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Bised me 3 fjal

Mesazh nga C.r.b.n prej Fri Jul 09, 2010 1:16 pm

si je viola
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Bised me 3 fjal

Mesazh nga Bukuroshja Dq prej Fri Jul 09, 2010 1:20 pm

qka ka tre ?
avatar
Bukuroshja Dq
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 91
PIKE : 128
Popullariteti Popullariteti : 8
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 23
Vendbanimi : kS

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Bised me 3 fjal

Mesazh nga maxi prej Sat Jul 10, 2010 3:47 am

sen ka ti?
avatar
maxi
Antar
Antar

Numri i postimeve : 3
PIKE : 3
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 10/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Bised me 3 fjal

Mesazh nga dafina grils prej Sun Jul 11, 2010 7:52 am

si jeni sot?
avatar
dafina grils
Antar
Antar

Numri i postimeve : 31
PIKE : 70
Popullariteti Popullariteti : -1
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Bised me 3 fjal

Mesazh nga Nitt-A prej Sun Jul 11, 2010 8:31 am

mir ti dafina....
avatar
Nitt-A
Antar
Antar

Numri i postimeve : 49
PIKE : 76
Popullariteti Popullariteti : 15
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Bised me 3 fjal

Mesazh nga viola prej Sun Jul 11, 2010 6:19 pm

Forum shum i bukur
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Bised me 3 fjal

Mesazh nga Linddt prej Sun Jul 11, 2010 6:27 pm

thnx per komplimentin bestfriends
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Bised me 3 fjal

Mesazh nga viola prej Sun Jul 11, 2010 6:35 pm

E meritoni vertet respekte
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Bised me 3 fjal

Mesazh nga Linddt prej Sun Jul 11, 2010 6:37 pm

hehe thnx viola grin
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Bised me 3 fjal

Mesazh nga Oti prej Sun Jul 11, 2010 7:09 pm

viola shkruajti:E meritoni vertet respekte

flm viola bananarocker
avatar
Oti
Homie
Homie

Numri i postimeve : 270
PIKE : 294
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Bised me 3 fjal

Mesazh nga Linddt prej Sun Jul 11, 2010 8:32 pm

si jeni antar... bestfriends
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Bised me 3 fjal

Mesazh nga Spanja prej Sun Jul 11, 2010 8:51 pm

mir flm ti ?
avatar
Spanja
Antar
Antar

Numri i postimeve : 4
PIKE : 4
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 11/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Bised me 3 fjal

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi