Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Bised me 3 fjal

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

Re: Bised me 3 fjal

Mesazh nga RihHana prej Sun Jul 11, 2010 10:03 pm

spanje a u gzove se fitove
avatar
RihHana
Master
Master

Numri i postimeve : 525
PIKE : 575
Popullariteti Popullariteti : 2
Data e regjistrimit : 06/07/2010
Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Bised me 3 fjal

Mesazh nga Arjana prej Thu Jul 15, 2010 7:23 pm

qka ka tre..
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Bised me 3 fjal

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 16, 2010 9:41 am

sen ka ti...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Bised me 3 fjal

Mesazh nga Bleona prej Fri Jul 16, 2010 12:19 pm

si jeni sot
avatar
Bleona
Antar
Antar

Numri i postimeve : 10
PIKE : 10
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 16/07/2010
Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Bised me 3 fjal

Mesazh nga C.r.b.n prej Mon Jul 19, 2010 5:38 pm

qka ka 3
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Bised me 3 fjal

Mesazh nga Adhuresa prej Wed Jul 21, 2010 3:10 pm

sen ka ti...
avatar
Adhuresa
Antar
Antar

Numri i postimeve : 5
PIKE : 5
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Bised me 3 fjal

Mesazh nga Valbonja prej Thu Jul 22, 2010 5:16 pm

si jeni antar cheers
avatar
Valbonja
Antar
Antar

Numri i postimeve : 13
PIKE : 13
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 22/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Bised me 3 fjal

Mesazh nga lenti prej Mon Jul 26, 2010 11:20 pm

mir ju sijeni
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Bised me 3 fjal

Mesazh nga lenti prej Mon Jul 26, 2010 11:20 pm

qka ka tre
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Bised me 3 fjal

Mesazh nga Donaa prej Tue Aug 03, 2010 7:08 am

sen hiq ti
avatar
Donaa
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 67
PIKE : 104
Popullariteti Popullariteti : 8
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Bised me 3 fjal

Mesazh nga lenti prej Tue Aug 03, 2010 11:46 am

si je bre
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Bised me 3 fjal

Mesazh nga No.i.d prej Tue Aug 03, 2010 8:28 pm

mir ti ?
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Bised me 3 fjal

Mesazh nga lenti prej Wed Aug 04, 2010 11:00 am

mir bre !
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Bised me 3 fjal

Mesazh nga No.i.d prej Wed Aug 04, 2010 2:23 pm

qka ka tre
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Bised me 3 fjal

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Wed Aug 04, 2010 3:36 pm

Maca Blle hahahahhahah
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Bised me 3 fjal

Mesazh nga lenti prej Wed Aug 04, 2010 4:06 pm

si jeni antar
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Bised me 3 fjal

Mesazh nga No.i.d prej Wed Aug 04, 2010 5:19 pm

<<>> shkruajti:Maca Blle hahahahhahah

hahha sa i ka
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Bised me 3 fjal

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 6:10 pm

2 me 1 bestfriends
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Bised me 3 fjal

Mesazh nga lenti prej Wed Aug 04, 2010 6:51 pm

1 me 5
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Bised me 3 fjal

Mesazh nga Donaa prej Wed Aug 11, 2010 8:31 am

8 me 2
avatar
Donaa
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 67
PIKE : 104
Popullariteti Popullariteti : 8
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Bised me 3 fjal

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Thu Aug 12, 2010 4:30 pm

No.i.d shkruajti:
<<>> shkruajti:Maca Blle hahahahhahah

hahha sa i ka


hahahah 3 M'DokeT
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Bised me 3 fjal

Mesazh nga Linddt prej Thu Aug 12, 2010 4:41 pm

mashkuj a femra
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Bised me 3 fjal

Mesazh nga viola prej Fri Aug 13, 2010 10:56 am

Erdha une perseri
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Bised me 3 fjal

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Fri Aug 13, 2010 12:38 pm

Femra Kish Ba
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Bised me 3 fjal

Mesazh nga Linddt prej Fri Aug 13, 2010 4:07 pm

viola shkruajti:Erdha une perseri

mir se vjen
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Bised me 3 fjal

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi