Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

~A eshte e vertet se Dashurija eshte si Rakia ?~

Shko poshtë

~A eshte e vertet se Dashurija eshte si Rakia ?~

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 06, 2010 10:45 pm

A eshte e vertet se dashurija eshte si Rakia ?
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ~A eshte e vertet se Dashurija eshte si Rakia ?~

Mesazh nga Akili prej Mon Aug 09, 2010 11:11 am

walla mendoj se po
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ~A eshte e vertet se Dashurija eshte si Rakia ?~

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Tue Aug 10, 2010 12:45 pm

Per mendimin tim ata qe mendojne e eshte dashuria si rakia atehere me keqardhje dua ti them qe smerrkan vesh as nga dashuria as nga rakia pasi jane dy ndjesi krejt te ndryshme:)
mendoj rakia-te pret kembet e te injekton gjume ,bezdi,lodhje
ndersa dashuria-impulse te fuqishme qe te bejne te ndjehesh sikur je tuj fluturu,embelsi,edhe ndjehesh sh knfort me vetveten edhe partnerin qe ke prane
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ~A eshte e vertet se Dashurija eshte si Rakia ?~

Mesazh nga Rina%100 prej Sun Aug 15, 2010 12:54 pm

edhe une pajtona me mendimin e melaqes
avatar
Rina%100
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 68
PIKE : 128
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 15/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ~A eshte e vertet se Dashurija eshte si Rakia ?~

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi