Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

do te deshironit te kishit te dashur dhe si do ta deshironit?

Shko poshtë

do te deshironit te kishit te dashur dhe si do ta deshironit?

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 06, 2010 10:46 pm

po, do ta doja te mrekullueshme, intrigante,sensuale dhe te jashtzakonshme.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: do te deshironit te kishit te dashur dhe si do ta deshironit?

Mesazh nga viola prej Fri Sep 03, 2010 1:12 pm

Do te doja te jet i sinqert dhe real mjafton
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: do te deshironit te kishit te dashur dhe si do ta deshironit?

Mesazh nga genci prej Thu Jun 02, 2011 12:35 pm

mjafton qe te me doje dhe ajo eshte perfeekte dhe te jete e zgjuar

avatar
genci
Antar
Antar

Numri i postimeve : 1
PIKE : 1
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 01/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: do te deshironit te kishit te dashur dhe si do ta deshironit?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi